Keystone logo

9 Магістратура Програми в Професійні дослідження Професійні гуманітарні науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Професійні дослідження
 • Професійні гуманітарні науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (9)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Професійні дослідження Професійні гуманітарні науки

  Професійний майстер шлях дослідження, яке поєднує в собі освіту та досвід роботи в даній області. До того часу, коли вони закінчать, студенти отримують поглиблене розуміння їх галузі вивчення, а також професійні навички в рамках області.

  Що таке професійний магістр з гуманітарно? Цей ступінь може приймати ряд форм, але в цілому зосереджений на вивченні культури і суспільства. Кожна програма є унікальним, з різним набором вимог і навчальний план. Деякі школи пропонують програми, які досить наказано, в той час як інші дозволяють студентам відігравати ключову роль у створенні їх власних навчальних програм і познайомитися з різними полями. Курсова може включати в себе заняття з прикладної соціології, політиці, комунікації та журналістики, економіки та мови мистецтва. Студенти, як правило, необхідно вибрати один або два з цих областей, щоб спеціалізуватися їх ступінь.

  Одним з ключових переваг в такій мірі є його величезним діапазоном тематики.Гуманітарні науки охоплюють безліч різних компонентів людської культури і соціальних наук. У цій величезній галузі дослідження, студенти можуть вибрати, щоб зосередитися на конкретній грані, що їх цікавить найбільше.

  Вартість цих програм буде варіюватися від школи до школи. Якщо ви хочете дізнатися більш конкретну інформацію про за навчання за певною програмою, зверніться безпосередньо в школу через приймальню.

  Професійний майстер в галузі гуманітарних наук досить відкритого складу з кар'єрі. Тому що навчальна програма з цих програм можуть приймати різні форми, ступінь може дозволити студентам зосередитися на ряді різних областей, включаючи історію, вивчення релігії, соціології та політики. З додатковою навчання, випускники можуть знайти роботу в якості вчених, політиків і юристів. Вони також можуть увійти в робочу силу, як журналістів або використовувати свої навички для некомерційної діяльності.Зрештою, професійний магістр з гуманітарної програмі може привести студентів у різних корисних і стимулюючих професійних напрямках.

  Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про багатьох професійних майстер в програмах гуманітарних наявних в даний час і починають процес подачі заяви, першим кроком є ​​пошук в школу, яка буде відповідати вашим потребам і допомогти вам досягти ваших професійних цілей. Наша пошукова база даних програм може бути дуже корисним в цьому відношенні. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.