Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 16 Магістратура в Просторова наука 2023

16 Магістратура Програми в Просторова наука 2023

Огляд

Підвищення рівня знань є ключем до успіх у кар'єрі, і саме тому так багато студентів вирішите продовжити ступінь магістра в галузі просторового науки. Це поле дослідження дозволяє студентам просуватися розуміння просторових відносин за допомогою розширеного курсових, а також пропонує рекомендації про те, як застосовувати такі поняття, в світі в цілому.

&nbsp

Що таке Майстер в області просторового науки? Ця програма надає основи територіального планування для використання в самих різних областях і галузях промисловості. Дослідження тягне за собою розробку стратегій сталого просторового дизайну, а також залучення студентів в управлінні середовища проживання. Класи також торкнутися сучасних технологій, що використовуються в цій галузі, які можуть включати в себе відображення програмного забезпечення та інших географічних інформаційних систем.

&nbsp

Студенти стурбований питаннями екології знайдете отримання ступеня в просторовому науки унікальна, виконуючи підприємства.Ця база знань може бути застосований в різних галузях промисловості в робочих місцях по всьому світу, що дозволяє студентам можливість шукати роботу там, де вони вважають за потрібне.

&nbsp

Вартість навчання може варіюватися від школи до школи, і саме тому він 'и важливо, щоб учні визначити, чи відповідає конкретний інститут існуючі потреби. Це може бути досягнуто шляхом ретельного дослідження потенційного школу, перш ніж приймати будь-які остаточні рішення.

&nbsp

Для студентів у пошуках корисним і повноцінної кар'єри, ступінь у галузі просторового науки може запропонувати різні наданню можливостей для працевлаштування. Просторові випускники науки може забезпечити позиції в геодезії, інженерної інфраструктури, розвідки та видобування корисних копалин, і картографії. Ті, що володіють таким градусів може вибрати для роботи в певній компанії або знайти роботу в якості консультанта для різних організацій та проектів.Кар'єрні можливості охопити державного і приватного секторів, а також освітню роль в академічних колах.

&nbsp

Завдяки онлайн-курсових доступні в ряді навчальних закладів, студенти з усього світу можуть отримати доступ до ресурсів, необхідні для забезпечення кар'єру якраз для них. Це особливо важливо для тих, хто не в змозі регулярно відвідувати заняття, а також тих, хто шукає більш гнучкий графік занять. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Географія
  • Просторова наука
Сфери навчання
  • Природничі науки (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання