Keystone logo

48 Магістратура Програми в Дослідження дизайну Промисловий дизайн 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження дизайну
 • Промисловий дизайн
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (48)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження дизайну Промисловий дизайн

  Студенти, які хочуть стати фахівцями у галузі промислового дизайну, мають бажання навчатися магістра в галузі промислового дизайну. У цій програмі студенти навчаться застосовувати різноманітні методи та методи проектування для розробки оптимального готового промислового дизайну.

  &nbsp

  Що таке майстер в галузі промислового дизайну? Майстер в галузі промислового дизайну - це програма, яка навчає студентів навчитися розробляти якісні промислові зразки за допомогою креативного та ефективного процесу. Студенти, які закінчили програму, мають знання та інструменти, необхідні для створення дизайну, здатного вдосконалювати товариства та користувачів. Студенти навчаються розробляти продукти та плани, які можуть поліпшити багато різних галузей промисловості, включаючи освітлення, графіку, автомобільну промисловість, упаковку, меблі, виставку, архітектуру, відео, продукти, медичне обладнання, настільні і багато іншого.

  &nbsp

  Студенти, які успішно отримають магістра в галузі промислового дизайну, будуть озброєні освітою та досвідом, необхідними для успішної кар'єри в галузі промислового дизайну. Оскільки програма надає таку широку різноманітність фокусних областей, студенти можуть спеціалізуватися в області, до якої вони найбільше намальовані.

  &nbsp

  Вартість магістра в галузі промислового дизайну варіюється залежно від обраної установи та її місцезнаходження. Більшість програм може бути завершена протягом двох років, якщо студенти зараховуються до програми на повний робочий день.

  &nbsp

  Студенти, які мають ступінь магістра в галузі промислового дизайну, мають можливість пройти професійну кар'єру в різних галузях промисловості, в тому числі: дизайнер виставки, промисловий дизайнер, викладач вищої освіти, вчитель середньої школи, викладач вищої освіти, менеджер закупівель, виконавчий директор рекламного рахунку та інші Кар'єри, пов'язані з промисловий дизайн. Майстер в галузі промислового дизайну також може бути корисним в інших кар'єрах, таких як продаж та маркетинг.

  &nbsp

  Майстер в галузі промислового дизайну надає досвід і знання, що студенти повинні забезпечити високі посади в промисловості та розвитку продуктів. Щоб дізнатись більше про те, як ви можете подати заявку на магістра в галузі промислового дизайну, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.