Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 105 Магістратура в Промислове виробництво 2023

105 Магістратура Програми в Промислове виробництво 2023

Огляд

Майстер в галузі промислового управління для студентів, які хочуть вивчити курсові зосередитися на промисловій бізнесу та управління інженерними. Проведення вчений ступінь в цій області забезпечує конкурентну перевагу в цій надзвичайно складній області.

&nbsp

Що таке Майстер в галузі промислового управління? Майстер в галузі промислового управління озброює студентів з необхідними знаннями, такі як діяльності та організації виробничих процесів. Учасники також дізнаєтеся про основні будівельних блоків системного аналізу, промислової експлуатації будівель і споруд та міжнародної торгівлі. Студенти можуть вибрати варіанти з широкого спектру курсів, які відповідають їх інтересам; Це може включати в себе інженерну менеджменту, міжнародного управління технологіями та людські фактори в техніці.

&nbsp

Є безліч причин, чому студенти вирішують продовжити ступінь магістра в галузі промислового управління.Програма вчить різні концепції, включаючи управління інформаційних систем та міжнародного менеджменту технологій. Крім того, вчений ступінь в цій області дозволяє людям швидко піднятися в органах державної влади, промислових підприємств і судноплавних компаній.

&nbsp

Вартість коливається залежно від установи, а курс триває від одного до трьох років. Це необхідно для майбутніх студентів досліджувати школу повністю, щоб забезпечити, що програма, пропонована відповідає їх очікувані цілі.

&nbsp

Люди, які заробляють ступінь свого господаря знайти себе у високому попиті на ряду позицій, таких, як виробнича директора, координатор транспортної, менеджер системи або керівник виробництва. Ці можливості працевлаштування стають все більш конкурентоспроможними.Студенти отримають міцну основу промислового менеджменту, навчитися взаємодіяти з викладачами, студентами та фахівцями галузі за рахунок інтенсивного досвіду навчання.

&nbsp

Міжнародні та вітчизняні варіанти на різних університетів. Зараз на сайті програми ідеальний варіант для студентів, що проживають по всьому світу, які мають обмежений доступ до установки. Інтернет-даних варіантів також підходить для людей, які потребують гнучкий графік. Щоб знайти ідеальний школу для вас, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Інженерні дослідження
 • Промислове виробництво
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (105)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання