Keystone logo

28 Магістратура Програми в Загальні дослідження Наукові дослідження Прикладні науки 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Загальні дослідження
  • Наукові дослідження
  • Прикладні науки
Сфери навчання
  • Загальні дослідження (28)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Загальні дослідження Наукові дослідження Прикладні науки

Займаючись ступенем магістра в будь-якій галузі, це захоплююча діяльність, оскільки вона відмічає ріст своїх академічних і кар'єри. Магістри мають вищу освіту, що вимагає попередньої освіти та досвіду у конкретних галузях, і призначені для того, щоб допомогти професіоналам глибше займатися вивченням вибраних напрямів.

Ви можете поставити запитання: "Що таке майстер прикладних наук?" Це програма, яка працює з професіоналами, які займаються будівництвом кар'єри, що охоплюють наукові дисципліни, включаючи галузі інженерії та технології. Ці програми, як правило, пропонують сильний акцент у двох або більше науках, і курсові роботи можуть бути побудовані навколо практичних додатків і знахідок у полях. Факультет в цих програмах охоплює дисципліни, часто з кількома публікаціями в різних сферах акцентів самих.

У цій програмі студенти можуть вивчати практичний дизайн експерименту, процедури лабораторної документації та навички управління часом, які допоможуть їм піти далі у свої галузі. Оскільки прикладні наукові ступені використовуються в кількох галузях промисловості, можливість адаптувати дисциплінарний акцент для кожного студента гарантує, що вони будуть вивчені найбільш відповідними способами.

Програми на цьому рівні зазвичай тривають від двох до трьох років для більшості студентів, які складають повний робочий день. Вартість програми значно відрізняється від однієї школи до наступної, а також від однієї країни до іншої, тому важливо досліджувати навчання кожної окремої школи.

Випускники прикладних наук часто вибираються лабораторними фахівцями багатьох компаній усього світу. Практикуючі медсестри з додатковими ступенями прикладних наук можуть також бути високим попитом. Працівники прикладних наук можуть навіть знайти роботу як спеціалістів із відповідності програмам контролю якості. Їх широкий спектр наукових знань та їх застосування до реальних інженерних проблем можуть підготувати їх до таких детально орієнтованих технічних позицій.

Більшість університетів, які пропонують різноманітні програми наукових ступенів, пропонують ступінь прикладної науки. Знайдіть сильну онлайн-програму у вибраному вами місці сьогодні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.