Keystone logo

17 Магістратура Програми в Мистецтвознавство Прикладні мистецтва 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мистецтвознавство
  • Прикладні мистецтва
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Мистецтвознавство Прикладні мистецтва

&nbsp

Мистецтво куди не глянь. Від моди до веб-сайті ви переглядаєте, принципи прикладного мистецтва зробити їх можна і привабливим. Вивчення прикладного мистецтва допомагає зробити мистецтво частиною вашої професійної життя.

Які прикладного мистецтва?

Прикладне мистецтво відноситься до будь-якій формі мистецтва стосовно до проектування або прикраси. Це може включати промисловий, графічний, мода і дизайн інтер'єру. Він також може включати декоративно-прикладного мистецтва. Архітектура і фотографії іноді включаються в припущених мистецтва. Це відміну від образотворчого мистецтва, які спрямовані на забезпечення естетично, інтелектуально стимулюючі форми мистецтва.

Які переваги Приймаючи ступінь магістра в прикладного мистецтва?

Прикладне мистецтво мають важливе значення для прийняття приємні проекти в усіх сферах життя. Без них світ був би неймовірно нудно. Магістр прикладних мистецтв дає більш глибоке розуміння використання мистецтва в цих практичних областях.

Скільки це коштує, щоб пройти майстер в прикладного мистецтва?

Вартість для Майстра в галузі прикладної мистецтв буде змінюватись в залежності від школи, ви вибираєте. Багато факторів, в тому числі довжини програми, розташування школи і репутація школи, буде впливати на вартість.

Який поліпшення кар'єри можна очікувати з Майстром в прикладного мистецтва?

Магістр прикладного мистецтва допоможе вам проводити повний робочий день кар'єри в одному з прикладного мистецтва. Більш глибоке розуміння і хонінгування ваших навичок забезпечить навчання, необхідне з'являтися конкурентоспроможними на ринку праці.

Чому Візьміть онлайн-прикладного мистецтва курс?

Прикладного мистецтва можна вивчати в Інтернеті, що дає вам гнучкість, як ви і далі продовжувати навчання в галузі мистецтва за вашим вибором. Це може бути доступний спосіб одержати вчений ступінь у галузі прикладного мистецтва.

Де пройти майстер в прикладного мистецтва?

Виберіть школу, яка пропонує програму надійні мистецтв для вашого Вчителя в прикладного мистецтва ступеня. Чим краще школа 'и мистецтва репутація, тим краще ваша підготовка буде.

Як подати заяву на магістра в прикладного мистецтва?

Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.