Keystone logo

74 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформатика Прикладна інформатика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформатика
  • Прикладна інформатика
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (74)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформатика Прикладна інформатика

A 's ступінь майстра може зайняти від одного до двох років, в залежності від того, скільки часу ви поклали в кожному семестрі. Цей ступінь є інтенсивне дослідження зосереджені в області, як правило, пов'язаний з предметом, в якому ви отримали ваш бакалавр 'и.

Що таке магістр в галузі прикладної інформатики? Прикладна інформатика, як правило, приймають форму управління даними, інформаційних систем та бухгалтерського обліку, але є також області програмної інженерії для необчислювальних застосувань, таких як вертолітних тренажерів. Знання базового програмування є обов'язковим для цієї області, поряд з розумінням базової логіки і аналітики. Деякі програми вимагають дисертації з упором на просування сучасних комп'ютерних програм або знайти нові додатки для існуючих протоколів.

Заробляючи цю ступінь, студент набуває багато навичок. Розширений пошук і усунення несправностей корисно в будь-якій роботі, яка використовує комп'ютери і аналітичні навички допомагають у вирішенні проблем і складанні прогнозів.Ще один навик, отриманий в цій області є розумінням того, де обчислення і де це відбувається, що корисно в консультуванні компанії 'и вибору технологій.

Вартість майстер 's ступеня залежить від школи ви вибираєте, як довго ви приймаєте, щоб завершити освіту і чи потрібно перемістити присутнім. Візьміть до уваги ці фактори при складанні бюджету для отримання ступеня.

З науковим ступенем в галузі прикладної інформатики, існує безліч робочих місць, ви можете взяти. Залежно від вашої уваги, ви можете знайти роботу в банку, страхової компанії або державної служби організації. Телекомунікаційні компанії також наймати співробітник з таким ступенем, як правило, щоб допомогти керувати великою кількістю даних, яка тече через їхню мережу. Якщо ви в даний час працюють в обчисленнях, вчений ступінь може зробити вас більш привабливим для підвищення зарплати або просування.

Розширте результати пошуку ступеня за допомогою онлайн-форми з урахуванням ваших потреб.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.