Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 28 Магістратура в Прикладна хімія 2023

28 Магістратура Програми в Прикладна хімія 2023

Огляд

Для тих, хто проводить вищу освіту, ступінь магістра часто наступний крок після завершення 's ступеня бакалавра. Цей тип програми займає від одного до трьох років, щоб закінчити, і це дозволяє студентам отримати більш глибоке розуміння обраної ними предметної області.

Але саме те, що є майстром в області прикладної хімії? Це поле стосується наукового дослідження складу, властивості і поведінку речовини, матеріалів і речовин. Прикладні хімії студенти можуть охоплювати такі предмети, як органічної, неорганічної, аналітичної, електричної та макромолекулярной хімії. У той час як більшість програм надають студент солідного теоретичного фону, основна увага в аналітичній хімії в реальних додатках. Деякі програми мають значну лабораторну складову, вимагають від студентів, щоб написати дисертацію, або дозволити реальні можливості в галузі досліджень.

Численні переваги можуть бути отримані від отримання ступеня магістра хімії ім в.Багато студентів вважають, що вони можуть поліпшити свої наукові навички, такі як аналіз, дослідження, збір даних і рішення задач. Крім того, ступінь магістра може забезпечити міцну базу знань, яка може виявитися корисною в майбутній кар'єрі.

Студенти, які розглядають прикладну хімію ступінь повинні знати, що вартість програми може варіюватися від однієї установи до іншої. Вартість навчання, ціни матеріалу та збори залежать від цілого ряду різних факторів.

Майстер в галузі прикладної хімії може забезпечити студент з великою кількістю потенційних можливостей для працевлаштування. Вони можуть піти на роботу у фармацевтичній, медичній, видобутку ресурсів, технологічних, або обробної промисловості. Багато випускників обирають приєднатися дослідними лабораторіями для урядових установ, університетів або приватних організацій. Деякі з них можуть також вибрати, щоб продовжити свою освіту, отримавши ступінь доктора наук і працюють в наукових колах.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про ступінь магістра ХІМІЯ, давайте допомагати.Все, що вам потрібно зробити, це знайти нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Хімія
  • Прикладна хімія
Сфери навчання
  • Природничі науки (28)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання