Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 67 Магістратура в Прикладна математика 2023/2024

67 Магістратура Програми в Прикладна математика 2023/2024

Огляд

A 's ступінь майстра є аспірантом кваліфікації, як правило, з двох до чотирьох років, щоб отримати. Ці програми часто встановлюють парубочий 's ступінь або еквівалентні курсової як попередню умову для вступу.

Що таке магістр прикладної математики? Вони часто суворі математичні програми з метою підготовки студентів використовувати складні моделювання та аналізу інструментів в службі бізнесу, науки і влади. Можна було б очікувати зустріти необхідні класи в області фінансів, моделювання, оптимізації та обчислювальної техніки. Є також часто курси з таких тем, як векторне числення, диференціальні рівняння в приватних і комплексних змінних. Через діапазон актуальних тем доступні, студенти можуть розраховувати на вибір з різних факультативів в інженерних, математичних і наукових відділах для виконання вимог кредитних годин. Майстер 's ступеня з цим фокусом може зайняти близько трьох років.

Разом прикладні та теоретичні аспекти цих програм часто об'єднуються, щоб озброїти студентів з інструментами, необхідними для вирішення складних і актуальних проблем в області техніки, науки і різних інших додатках. Ментальна строгість і організаційні навички розроблені також можуть допомогти випускникам у майже кожному аспекті їх життя.

Прикладні програми математики мають різні витрати, засновані на різних факторів. Розташування школи є однією з можливих причин для навчання нерівності, в той час як курсова інший.

Прикладна математика могла б знайти роботу обслуговування різних галузей промисловості, як вчені даних. Ці позиції часто вимагають окремих осіб, щоб принести велику кількість обробки даних, обчислювальні і моделюють методи нести на експансивних наборах даних. Успішний кандидат на цю посаду, може виявитися, що знання, отримані в ході програми ступеня підготувати його або її на виклик інтерпретації структурованої і неструктурованої інформації.

Отримання магістра в галузі прикладної математики починається з пошуком школи, яка відповідає вашим вимогам. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Математика
  • Прикладна математика
Сфери навчання
  • Природничі науки (67)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання