Keystone logo

16 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Етика Прикладна етика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Етика
  • Прикладна етика
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Етика Прикладна етика

Для тих студентів, що бажають продовжити свою освіту в даній області після закінчення коледжу, майстер 'и мірою може бути вигідно наступний крок. Цей ступінь дає більш високий рівень експертизи в студент 'и вибраної області, прокладаючи шлях для будь-якої кількості кар'єри.

&nbsp

Що таке Майстер в області прикладної етики? Це один з багатьох шляхів дослідження майстер 'и студент може переслідувати. Прикладна етика дисципліна, яка розгалужується гуманітарних наук та етики, але які можуть бути прийняті в ряді різних напрямків. З цієї причини, кожен прикладних програмних етика є унікальним. Деякі зосередитися на прикладної етики в контексті закону, в той час як інші роблять більш конкретно біоетики, вирішення важких питань, як до етики біоінженерії. У кожному разі, прикладна етика зазвичай включає в себе різноманітні навчальні програми, починаючи від курсів в політичній філософії етичної теорії.Студентам пропонується боротися з актуальними етичними дилемами і навчитися виступати за даною стороні аргументу.

&nbsp

Основна перевага приймаючи ступінь магістра в галузі прикладної етики навички критичного мислення, навчальна програма сприяє. Студенти стоять непрості завдання, стимулюючи навколишнє середовище класної кімнати для тривалості програми, і вони вчаться багато цінні і перекладні зв'язку та дослідницькі навички. Цей досвід може бути дуже корисним в багатьох різних областях.

&nbsp

Тому що кожна програма пропонує майстер 'и ступінь в області прикладної етики різні, немає ніяких реальних правило для скільки коштують ці програми. Реєстрація та зарахування витрати варіюються від школи до школи. Для отримання більш детальної інформації, зверніться до приймальної комісії кожної програми.

&nbsp

З точки зору майбутньої професії, магістр прикладної етики дуже корисно ступінь.Навички та досвід це дає студентам затребуваних в даний час 'и ринку праці. Залежно від спрямованості конкретної програми, випускники можуть піти на кар'єру в галузі біоетики, політики і права. Ці професії особливо приємно, з точки зору етики, тому що випускники можуть виступати для позитивних змін у великому масштабі і мають реальний вплив.

&nbsp

Якщо прикладна етика здається, що це може бути шлях дослідження для вас, почати пошук школі сьогодні. Наша база даних програм по всьому світу будуть мати всі відомості, необхідні для початку роботи. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.