Keystone logo

4 Магістратура Програми в Правознавство Економічне правознавство Право та фінанси 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Економічне правознавство
  • Право та фінанси
Сфери навчання
  • Правознавство (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Правознавство Економічне правознавство Право та фінанси

Студенти, які прагнуть ступінь магістра в галузі права та фінансів, може бути застарілою або прагнуть юристів-професіоналів, які хочуть розширити свої знання про взаємозв'язок між юридичними і фінансовими методологій, як він ставиться до комерційної, корпоративної та міжнародних фінансів.

&nbsp

Що таке Майстер в галузі права та фінансів? Це вчений ступінь, покликана забезпечити розуміння студентами сучасного бухгалтерського обліку, міжнародних ділових операцій, на ринках, що розвиваються та інших фінансових маневрів, через законного об'єктива. Студенти проходять курс навчання, який може включати корпоративні права, банківські структури та правил, банкрутство та права кредиторів, державне регулювання страхування, хедж-фонди, комерційне кредитування і введення у фінансування проекту. Нинішні програми охоплюють також наслідки фінансової кризи по всьому світу.

&nbsp

Є безліч переваг для досягнення ступінь у галузі права та фінансів.Здатність розуміти фінансові операції щодо правил і закон має неоціненне значення для уряду і корпорації. Ступінь закладає основу для можливості в цінні папери, консалтинг, регулювання та ключових участі в глобальних неурядових організацій.

&nbsp

Вартість ступеня магістра може варіюватися залежно від програми до програми. Найбільш точна інформація, що стосується навчання та зборів можуть бути придбані з приймальної комісії школи за вашим вибором.

&nbsp

Кар'єра, які вимагають глибокого розуміння юридичних наслідків економічної діяльності охоплюють весь діапазон від продажів в розробці політики. Сьогодні може бути більше уваги, ніж будь-коли на моніторингу та аналізу економічної діяльності з юридичної точки зору. Можливості для отримання ступеня утримувачів включають позиції в приватний акціонерний капітал, обсяг продажів товарів, фінансів нерухомості, банківського, проектного фінансування або адвоката в будинку у фінансовій корпорації.Кар'єра в уряді може призвести до нормативної або керівну посаду в Федеральний резервний банк США або Служби внутрішніх доходів, так і на міжнародному у Світовому банку.

&nbsp

Інвестуй у своє майбутнє з ступінь магістра в галузі права та фінансів. Є програми, доступні в усьому світі, як на кампусі і онлайн для більшої гнучкості. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.