Keystone logo

13 Магістратура Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Право інтелектуальної власності 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Бізнес-правознавство
  • Право інтелектуальної власності
Сфери навчання
  • Правознавство (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Право інтелектуальної власності

Магістр права забезпечує спеціалізовану освіту для тих, хто складається з юридичних ступенів, будь то професійні або бакалаври, або тих, хто у суміжних областях. Деякі компанії та фірми вимагають, щоб ця ступінь була допущена до юридичної практики.

Що таке майстер із права інтелектуальної власності? Юридичні та ділові дослідження суміш, щоб дати студентам добре розуміння внутрішнього та міжнародного права власності, а також на сьогоднішніх ринках. Дізнайтеся деталі комерційної таємниці, авторських прав, патентів та товарних знаків за допомогою цього високоспеціалізованого ступеня. Технологічний світ, який постійно розширюється, вимагає, щоб закон постійно адаптувався до змінного ландшафту. Дізнатися про закони про інтелектуальну власність в кіберпросторі може лише допомогти майбутній студентській юридичній кар'єрі.

Студенти з права інтелектуальної власності можуть покращити свої аналітичні та дослідницькі навички, незалежне критичне мислення та навички спілкування. Вони не тільки можуть допомогти науковцям у своїй практиці права, але і в їх здатності розпізнавати інформацію, що стосується як юридичних, так і ділових питань на внутрішньому або міжнародному рівні.

Більшість програм потребують двох років для завершення, хоча їх вартість залежить від університету. Швидкий пошук повинен надати необхідну інформацію для прийняття інформованого фінансового та академічного рішення щодо кращої програми для кожного студента.

Майстер в галузі права інтелектуальної власності може піднімати ваше резюме в конкурентному фонді найму, і багато менеджерів по найму шукають фахівців у конкретних видах права. Навіть ті, хто надає лише генерального адвоката, можуть скористатися отриманими знаннями, тому що більшість юристів мають справу з певним аспектом права інтелектуальної власності у своїй кар'єрі. Навіть найзагальніший адвокат, як очікується, часто знає про різні аспекти права міжнародної власності при вирішенні комерційних питань. Спеціальні посади включають в себе інтелектуальної власності юрист та патентний повірений.

Деякі університети з усього світу пропонують онлайн та особисті програми, що зосереджують увагу на законодавстві про інтелектуальну власність. Для наступних кроків, знайдіть свою програму нижче і зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.