Keystone logo

80 Магістратура Програми в Соціальні науки Політологія Права людини 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Права людини
Сфери навчання
  • Соціальні науки (80)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Соціальні науки Політологія Права людини

Щоб отримати ступінь магістра, вам потрібно буде завершити ступінь бакалавра в першу чергу. Школи, які пропонують цей вищий ступінь доповіді, це займає два роки в середньому. Цей вищий ступінь може зайняти більше часу, якщо ви відвідуєте заняття неповний робочий день під час роботи.

Що таке майстер з прав людини? Ця галузь вивчає людські наслідки в різних ситуаціях і визначає, який результат найкращий для людства. Фокуси в цій галузі можуть бути на теорії або реалізації. Специфічні теми включають соціальну ізоляцію, різноманітність, права дітей та гендерну рівність. Багато програм включає в себе роботу в цій галузі, щоб краще зрозуміти безпосередній вплив конкретних гуманітарних зусиль.

Деякі навички, які ви можете придбати, досягаючи цього ступеня, включають соціальну чутливість, механізми емоційного подолання та спілкування. Це важливо для вирішення людської кризи, як у вашому житті, так і в роботі з правами людини.

Є кілька факторів, які слід враховувати при складанні бюджету для вашого магістра. Вони включають, як довго ви плануєте навчатися, книги, які вам знадобляться, та вартість проживання в місці вашого навчання. Щоб покрити ці витрати, дізнавайтеся, чи навчаються навчальні заклади, що пропонують стипендії для аспірантів.

За такою мірою існує кілька секторів, в яких ви можете шукати роботу. Багато хто з них мають міжнародний характер, такі як міжнародні ЗМІ, зовнішня торгівля та міжнародні норми. Деякі з них знаходяться в уряді, а інші - загальнодоступними. Не міжнародні позиції можна знайти в консалтингових, дослідницьких та активістських групах. Використовуйте "права людини", "рівність" та "соціальну справедливість" як ключові слова під час пошуку роботи, щоб побачити, наскільки такі поширені позиції.

Школи з правозахисною програмою знаходяться в усьому світі, тому вирішуйте, де ви хочете навчатися в Інтернеті під час проведення пошуку. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.