Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 38 Магістратура в Початкова освіта 2023

38 Магістратура Програми в Початкова освіта 2023

Огляд

програмами магістратури призначені для студентів, які вже завершили ступінь бакалавра. Додаткові дослідження продовжують розробляти концепції і заглиблюватися далі в теорію і передові технології. Більшість буде потрібно два роки денного навчання, щоб закінчити, і студенти, як правило, повинні заповнити офіційний проект, який демонструє майстерність предмета матеріалу.

Що таке Майстер в галузі початкової освіти? Ці програми ступеня як правило, зосереджені саме на потреби педагогів у системі початкової школи. Вони призначені для ліберальних спеціальностей коледжу мистецтв, які мають бажання виховати нове покоління студентів. Теми дослідження часто включають в себе методичні прийоми, методи управління класом, і загальні освітні моделі. Студенти можуть навчитися ефективно спілкуватися з дітьми шкільного віку та батьками своїх учнів.

Після завершення однієї з цих програм, випускники можуть розробити курс навчання, яка максимізує досягнення навчання студента. Вони також повинні мати достатньо розуміння психології навчання, щоб визначити проблеми з розвитком дитини. Програми, як правило, підсилюють методи публічних виступів і спілкування.

Витрати на ці програми дико розрізняються. Для кращої вартості, студенти повинні враховувати як традиційні, так і онлайн університети. Приймальні відділи цих установ можуть надати більш конкретні деталі витрат.

Більшість випускників на поле освіти в якості вчителів, але навіть в цьому цільовому результаті кар'єри, є багато варіацій. Педагоги необхідні майже в кожному суспільстві, і випускники можуть мати варіанти, де вони можуть жити і працювати. Існує також можливість спеціалізуватися в конкретних предметах, такі як мистецтво, історія, або математика.Деякі студенти додатково вдосконалювати свої знання з більш академічною підготовкою та переходом до роботи в якості консультантів, адміністраторів і шкільних психологів.

Є багато різних освітніх організацій для вас ретельно вивчити до прийняття рішення про конкретний план ступеня. Якщо у вас є планування і матеріально-технічні обмеження, онлайн-програми є відмінним варіантом. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Педагогіка
 • Початкова освіта
Сфери навчання
 • Педагогіка (38)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання