Keystone logo

3 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Постколоніальна література 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Постколоніальна література
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Постколоніальна література

Магістр має ступінь післядипломної освіти, яка зосереджується на розширенні учнів розуміння всього, що вони навчилися протягом своїх років бакалавра. Магістерська програма, як правило, займає два роки, хоча це варіюється від людини до людини та від польових до польових.

Що таке майстер постколоніальної літератури? Ця програма охоплює як традиційні, так і нові галузі американської та європейської літератури. Під час навчання студенти можуть більше прочитати, аналізувати та інтерпретувати праці відомих письменників, таких як Шекспір ​​і Діккенс, Айн Ренд і Тоні Моррісон. Курси можуть зосереджуватися на аналізі та інтерпретації самих творів, або вони можуть більше сконцентруватися на творчому письму та останніх подій у літературній теорії. Студенти можуть заохочуватись досліджувати, наскільки великі літературні твори відображають колоніальний досвід, а також як вони можуть вплинути на глобальні явища, такі як діаспора, національність та міграція.

Випускники літературних досліджень, як правило, володіють багатьма бажаними рисами, включаючи здатність глибоко аналізувати зміст та приймати достовірні висновки, міцні комунікативні навички (як письмові, так і вербальні) та чудову увагу до деталей. Учні також мають тенденцію мати більше розуміння та співчуття до культур, які не є власними. Кожне з цих якостей може виявитися корисним як у професійних, так і в особистих зусиллях.

Ступінь магістра сильно відрізняється за ціною і залежить від багатьох факторів. Місце, тривалість та режим навчання (онлайн або офлайн) впливають на остаточну вартість програми.

Люди, які мають ступінь у постколоніальній літературі, зазвичай вважають, що вони мають кваліфікацію для багатьох цікавих позицій і що вони користуються великим попитом у різних галузях. Випускники можуть стати викладачами, професорами, редакторами, письменниками, спеціалістами з маркетингу, грантовими письменниками, письменниками-пропозиціями, рекламними копірайтерами та дослідниками. Багато людей прагнуть знайти кар'єру з видавничими компаніями, рекламними агентствами, маркетинговими фірмами, газетами та компаніями з розробки веб-сайтів.

Багато інститутів пропонують ступені у постколоніальній літературі. Інтернет-програми стають все більш популярними, оскільки вони забезпечують гнучкість та зручність. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.