Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 7 Магістратура в Порівняльна культурологія 2023

7 Магістратура Програми в Порівняльна культурологія 2023

Огляд

Студенти часто шукають ступінь магістра для досягнення вищої освіти у галузях, що представляють інтерес. Хоча ступінь магістра зазвичай зосереджується на широкому огляді дисципліни, програми магістра мають тенденцію пропонувати більш інтенсивні навчальні курси з менших тем.

Що таке майстер порівняльних культурних досліджень? У порівняльній культурній програмі студенти використовують лінзи соціології, антропології та психології для вивчення того, як розвиваються і продовжують змінюватися різні культури сьогодні. Студенти занурюються в медіа-дослідження, використовуючи літературу, фільм та мистецтво різних культур, щоб отримати уявлення про історичні соціальні тенденції та виявляти особливості, які відокремлюють одну культуру від іншої. Все частіше випускники також вивчають зростаючі тенденції глобалізації та те, як поточні події та технології, як очікується, вплинуть на форму майбутніх культур. Студенти можуть закінчити стажування, дисертацію або обидва ступені.

Випускники часто добре розбираються у навігації чутливими культурними відмінностями, навчаються у зборі культурних даних і практикуються з поважною культурною критикою. Ці здібності не тільки важливі для міжнародної кар'єри, але також дозволяють студентам бути відповідальними членами нового світового суспільства.

Витрати у закладах різняться, і вони ґрунтуються на безлічі різних факторів. Щоб забезпечити відповідність своїх програм фінансовим та навчальним потребам, майбутні студенти повинні безпосередньо звертатися до своїх вищих навчальних закладів.

Проведення ступеня порівняльних культурних досліджень може забезпечити глобальні можливості для зайнятості. Культурна чутливість та експертиза користуються великим попитом у таких сферах, як дипломатія, політика та освіта. Особливі посади, які зазвичай проводять випускники, включають медіапродюсера, адміністратора музею або директора, соціального адвоката, координатора спільноти, культурного дослідника та міжкультурного тренера. Студенти можуть знайти роботу в приватних компаніях, де їхній досвід може допомогти розвитку продуктів або в рамках державного сектора, де їх історична та політична майстерність може підтримувати міжнародні відносини.

Завдяки інтегрованому використанню засобів масової інформації, магістр з порівняльних культурних досліджень може проводитись локально або на відстані та доступний у університетах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Культурологія
  • Порівняльна культурологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання