Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 52 Магістратура в Політика 2024

52 Магістратура Програми в Політика 2024

Огляд

Студенти, які хочуть отримати ступінь магістра, виконують головну мету. Щоб заробити цей ступінь, людина повинна спочатку отримати ступінь бакалавра. Студенти, як правило, повинні закінчити дисертацію або інший тип дослідження до закінчення навчання.

Що таке майстер в політиці? Цей ступінь вчить складних наукових і філософських теорій позаду політики у всьому світі. Магістр наук в галузі політики перетинається з широким колом інших тем, включаючи державну політику, економіку, соціологію, право та психологію. Студенти дізнаються про політичний клімат країн у всьому світі. Типовий ступінь включає політичну філософію, міжнародні відносини та порівняльну політику. Студенти можуть вибрати, щоб отримати широкі знання про всі три або зосередити увагу на певній області інтересу.

Особи, які вирішили отримати ступінь аспірантури в політиці, можуть отримати багато переваг та отримати практичні та аналітичні навички. Випускники можуть навчитися проводити політичні дослідження, відтворювати свої письмові комунікативні навички та розуміти, як інформаційні технології вписуються в економічні та політичні ринки.

Витрати на отримання ступеня магістра залежать як від країни, так і від інституту. Деякі програми більше, ніж інші, і вимагають більших фінансових зобов'язань. Деякі студенти можуть претендувати на стипендії, гранти та позики.

Особи, які досягли аспірантури в політиці, мають різні варіанти кар'єри. Деякі з них можуть перейти на роботу до федерального уряду в якості обраного посадової особи. Інші можуть займатися адміністративними роботами в політиці, аналізувати державну політику або стати лобістами. За винятком державних робочих місць, випускники можуть вибирати стати викладачами політології на рівні середнього або коледжу. Позиції також доступні в державних справах та державному управлінні в деяких місцях. Ще інші люди можуть вибрати працювати в декількох областях, таких як навчання, а також державний офіс.

Люди, які зацікавлені в отриманні ступеня магістра в політиці, можуть відвідувати широкий спектр університетів у всьому світі. Багато закладів пропонують онлайн-курси. Інтернет-курси - чудовий варіант для людей, яким потрібен більш гнучкий графік. Шукайте свою програму нижче або зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Політика
Сфери навчання
  • Соціальні науки (52)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання