Keystone logo

100 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Літературознавство Письменницька творчість 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Літературознавство
  • Письменницька творчість
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (100)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Літературознавство Письменницька творчість

Творчі професіонали письмовій знайти будують свою кар'єру в різних секторах, таких як радіомовлення, розваги, Інтернет, ЗМІ, наукових кіл, видавничої та багато іншого. Пропоновані в університетах та академічних інститутів у країнах по всьому світу, магістр Творчі програми Написання ідеально підходять для повернення студентів з досвідом роботи в різних областях, а також останні бакалавра 'и випускників прагне до створення додаткових кваліфікацій. Майстер Творчі студенти письмово поєднати вивчення майстер письменників та їхні твори з практичної методології для творчого мислення і генерації ідей щодо розвитку ключових знань і навичок у своїй галузі.

Більшість творчих майстер написання програм зажадає від студентів повної Майстри проекту тезу в якийсь момент під час навчання - як правило, наближається до кінця в програмі.Ця теза показує майбутнє випускника 'и спектр навичок та оволодіння предметом вчили у Майстри Творчі курси Написання, семінари та практикуми. Майстер Творчі програми Написання займе близько двох років, щоб конкурувати на повний графік навчального часу. Важливо, щоб отримати більше інформації безпосередньо від університетів або академічних інституту, що пропонує Майстер Художня програма Написання, що вас цікавить, використовуючи одну хвилину веб-форму на сторінці програми інформації, пов'язаної нижче.

Якщо ваша мрія кар'єри включає в себе захоплюючі роботи в письмовому вигляді на будь-якому з численних секторів, перерахованих вище, то читайте далі тут і дізнайтеся більше про майстра у творчих написання програм, сьогодні!