Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 108 Магістратура в Педагогічна освіта 2023

108 Магістратура Програми в Педагогічна освіта 2023

Огляд

Студенти можуть пройти майстер 's ступінь програми після закінчення навчання на ступінь бакалавра. Вони могли б проводити цю ступінь в якості попередньої умови для випереджаючої професійної кар'єри або безпосередньо перейти до докторантури.

Що таке магістр педагогічної освіти? Ця назва ступеня може ставитися до різних конкретних програм освіти. Деякі курси призначені для підготовки майбутніх вчителів до їх ролі в якості керівників освіти. Це часто складається з спеціалізації в віці, такі як початкові і середні класи, поряд з подальшим акцентом на предмет, такі як англійська, соціальні науки, математика, музика і мистецтво. Цей ступінь може бути також запропоновано діючих вчителів, які бажають вдосконалити свої знання та здібності в навчанні. Існує також можливість цих ступеня можуть бути запропоновані для тих, хто бажає розвинути навички, необхідні для керівництва інших вчителів до професійної та академічної успішності.

Одним з основних навичок будь-якого вчителя є організацією, атрибут культивується, пристосовуючись до суворості і важких курсових навантажень багатьох програм майстра 's. Випускники з Майстром в галузі педагогічної освіти також можуть знайти свої академічні повноваження і поліпшені навички читання лекцій дати їм довіру, необхідну для розгляду на викладацькі посади.

Отримати оцінку найбільш точної вартості навчання можна отримати, звернувшись безпосередньо в школу. Приймальні або офіси реєстратор 's часто ідеальні перші контакти для цього типу запиту.

Багато випускників педагогічних освітніх курсів продовжують застосовувати на позиції викладачів в національних і приватних шкільних систем. Ці положення, як правило, вимагає індивідуума мати деякі специфічні знання конкретного навчального предмета. Крім того, вони часто вимагають значної кількості публічних виступів і організаційних можливостей. Всі ці вимоги, як правило, культивують протягом програми майстер 's.Випускники можуть також проводити докторські дослідження в галузі освіти чи аналогічній сфері.

Правильне освіту часто є першим кроком на шляху до кар'єри. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Викладання
  • Педагогічна освіта
Сфери навчання
  • Педагогіка (108)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання