38 Магістратура Програми в Педагогіка 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Педагогіка
 • Instruction
 • Педагогіка
Сфери навчання
 • Педагогіка (38)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістратура Програми в Педагогіка

  Майстер 's ступінь іноді є необхідною умовою для певних кар'єри. Ці програми зазвичай приймають десь між двома і чотири роки, щоб закінчити. Вони часто включають в себе досвід дипломного, такі як розвиток тези.

  Що таке Майстер в педагогіці? Педагогіка, взагалі кажучи, наука і теорія освіти. Студенти, які зацікавлені в розробці нових методів викладання і вивчення існуючої практики можуть бути зацікавлені в проведенні передова освіта в цій темі. Загальні курси включають в себе науку оцінки, інструктаж, аналіз даних, дослідження різноманітності і теми в освітніх інноваціях. Студенти могли б також очікувати, щоб закінчити незалежне дослідження або виконувати практику в рамках деяких з цих програм. Більшість програм зосереджені на кілька рівнях освітньої практики, від психології студента державної політики, що регулює школу.

  Ступінь педагогіки є зобов'язанням до розуміння того, як люди вчаться, і як такі, може бути перевагою, переслідуючи навчальне становище. Ці ступеня могли б також забезпечити теоретичну і практичну основу для слідувати докторські дослідження позиції.

  Деякі школи не можуть мати витрати на навчання для своїх програм чітко перерахованих на веб-сайтах або брошури. У цьому випадку часто краще зателефонувати або по електронній пошті в відділ приймальної комісії.

  Випускники, які отримали ступінь магістра в галузі педагогіки могли б знайти собі право на будь-яку кількість професійних позицій. Тримачі Master 's ступеня часто розглядаються як кандидати на первинні посади освіти до рівня коледжу. Також може знайти роботу в відділі кадрів корпорації, розробка навчальних програм і методів оцінки. Ще один варіант для випускників майстер 's може бути безперервна освіта, найчастіше у формі докторантури в галузі освіти, педагогіки або суміжних областях.

  Отримання освіти є процесом, але ефективне дослідження може прискорити уздовж процесу. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.