Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 34 Магістратура в Педагогіка 2023/2024

34 Магістратура Програми в Педагогіка 2023/2024

Огляд

Майстер 's ступінь іноді є необхідною умовою для певних кар'єри. Ці програми зазвичай приймають десь між двома і чотири роки, щоб закінчити. Вони часто включають в себе досвід дипломного, такі як розвиток тези.

Що таке Майстер в педагогіці? Педагогіка, взагалі кажучи, наука і теорія освіти. Студенти, які зацікавлені в розробці нових методів викладання і вивчення існуючої практики можуть бути зацікавлені в проведенні передова освіта в цій темі. Загальні курси включають в себе науку оцінки, інструктаж, аналіз даних, дослідження різноманітності і теми в освітніх інноваціях. Студенти могли б також очікувати, щоб закінчити незалежне дослідження або виконувати практику в рамках деяких з цих програм. Більшість програм зосереджені на кілька рівнях освітньої практики, від психології студента державної політики, що регулює школу.

Ступінь педагогіки є зобов'язанням до розуміння того, як люди вчаться, і як такі, може бути перевагою, переслідуючи навчальне становище. Ці ступеня могли б також забезпечити теоретичну і практичну основу для слідувати докторські дослідження позиції.

Деякі школи не можуть мати витрати на навчання для своїх програм чітко перерахованих на веб-сайтах або брошури. У цьому випадку часто краще зателефонувати або по електронній пошті в відділ приймальної комісії.

Випускники, які отримали ступінь магістра в галузі педагогіки могли б знайти собі право на будь-яку кількість професійних позицій. Тримачі Master 's ступеня часто розглядаються як кандидати на первинні посади освіти до рівня коледжу. Також може знайти роботу в відділі кадрів корпорації, розробка навчальних програм і методів оцінки. Ще один варіант для випускників майстер 's може бути безперервна освіта, найчастіше у формі докторантури в галузі освіти, педагогіки або суміжних областях.

Отримання освіти є процесом, але ефективне дослідження може прискорити уздовж процесу. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Instruction
  • Педагогіка
Сфери навчання
  • Педагогіка (34)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання