Keystone logo

22 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Пастирська опіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Пастирська опіка
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (22)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Пастирська опіка

Студент, як правило, переслідує ступінь магістра наступного ступеня чотири роки від бакалавра мистецтв або бакалавра програми Science. При цьому типі поглибленим вивченням, людина буде мати додаткові можливості для кар'єрного росту в рамках обраної області з передових позиціях, що, як правило, пропонують більш високу заробітну плату.

Що таке Майстер в пастирської опіки? Майстер в пастирської опіки надає студентам з поглибленим вивченням, який фокусується на природі пастирського піклування, втручань і освіти. З ретельної концентрації богословської рефлексії, ступінь надасть студентам навички, щоб служити конкретних груп населення з інтеграцією психології і теології. Це збільшить їх ефективність у зборах та інших вони можуть працювати. Він також пропонує студентам навчальний план за участю теорію і практику служіння.

Випускники, які отримали цей тип ступеня виграють від придбання всебічне дослідження в поєднанні релігієзнавства, етики та пастирського наставництва, щоб застосувати до всіх аспектів своєї кар'єри. Фізичні особи також збільшити їх існуючого набору навичок комунікації, щоб працювати з широким колом людей в різних умовах, від церков в лікарні.

Витрати на цей вид мірою змінюватися в широких межах залежно від вибору університету. Фактори, які будуть визначати фінансові витрати включають розташування, курс навчання і тривалості ступеня. Це зазвичай займає від одного до трьох років, щоб закінчити.

Можливості кар'єрного росту для людини, який отримує ступінь магістра в пастирської турботи в різних секторах. Позиції можуть включати в себе пастор церкви конгрегації, капелан в лікарні або міністра працював консультантом для молоді, людей похилого віку або інших областей клінічної роботи.Завдання орієнтовані навколо міністерства з інтеграцією психології і духовності.

Програми з упором в пастирської турботи є в багатьох країнах по всьому світу. Пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.