Keystone logo

15 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології Оцифровування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
  • Оцифровування
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології Оцифровування

Магістерська програма прагне будувати інформацію, пропоновану в програмах бакалавра. Отримавши майстер, студенти отримують глибокі знання про обрані ними теми. Ця спеціалізація дозволяє випускникам здійснювати високооплачувану кар'єру, що вони могли б інакше.

Що таке майстер у цифровуванні? Студенти, які бажають продовжувати навчання в магістратурі в галузі оцифрування, можуть розраховувати на вивчення того, як реалізовувати нові технології в існуючому бізнесі. Студенти часто приймають технологічні, економічні та бізнес-курси, щоб дізнатися про перетин цих трьох секторів. Випускники можуть дізнатись, як технологічні досягнення можуть відповідати бізнес-структурам та загальній економіці. Для завершення цих програм учні приймають приблизно два роки.

У гонитві за майстром у цифровую форму студенти можуть набувати навички, які шукають більшість роботодавців. Наприклад, випускники, як правило, добре розуміють управління бізнесом. Крім того, студенти часто закінчають ці програми зі зоряним комп'ютером та навичками організації.

Скільки коштує ступінь магістра в галузі цифрового оформлення, залежить від багатьох чинників. Очікуваним студентам потрібно подумати про кількість кредитів, необхідних для випуску, про вартість кредиту та процентну ставку за будь-якими студентськими позиками. Будь-який, хто розглядає ступінь магістра, повинен проконсультуватися з окремими університетами для визначення кошторису витрат.

Оскільки світ стає все більш залежним від технології, випускники цього виду освіти можуть бути високим попитом. Люди з магістром у галузі цифровизації можуть займати керівні посади у компаніях, орієнтованих на технології. Ці керівники керують командою людей, які працюють над впровадженням нових технологій. Випускники також можуть стати менеджерами проектів, які здійснюють нагляд за окремими проектами або навіть розробниками програмного забезпечення, які пишуть нове програмне забезпечення. Крім того, люди з цими магістрами можуть працювати як консультанти для кількох великих компаній одночасно.

Технологія є скрізь, і тому є програма магістра в галузі цифрового оцифрування. Студенти можуть вибрати курси навчання в Інтернеті, в місцевому університеті або в іншій країні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.