Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 31 Магістратура в Охорона природи 2023/2024

31 Магістратура Програми в Охорона природи 2023/2024

Огляд

Майстер є дипломом, який показує студент отримав вищу освіту в своїй обраній галузі. Взяті після отримання ступеня бакалавра, ця програма може зайняти від одного до чотирьох років, щоб закінчити.

Що таке Майстер в збереженні? Ця програма ступеня продовжує дослідження, де ступінь бакалавра кинути, зосередившись на передових науково-дослідницьких навичок і більш складних предметів. Ви дізнаєтеся, як проводити дослідження і збереження важливих культурних об'єктів, створені з каменю і дерева, а також з декоративними поверхнями. Додаткові матеріали, що використовуються для створення цих тривимірних частин включають в себе кераміку і штукатурки, які ви також дізнаєтеся, як зберегти.

З такою великою кількістю інформації, доступної в Інтернеті сьогодні, важливо, щоб дізнатися, як дослідження і де ще шукати інформацію про об'єкти ви будете працювати. Додаткові навички дослідження користуються великим попитом у багатьох областях.Ви також можете дізнатися, як планувати і здійснювати довгострокові проекти в цій програмі, купуючи цінні навички управління проектами.

Школи по всьому світу пропонує магістр в збереженні і витрати за навчання змінюватись в кожній установі. Ви повинні звернутися безпосередньо в школу для отримання додаткової інформації про витрати.

Вивчення методів, використовуваних для створення творів мистецтва у всіх його формах дасть вам більш глибоке розуміння культурних практик, які можуть привести до різної кар'єрі. Ви можете насолоджуватися роботою в якості куратора музею або корпорації. Як стати більш експертом в своїй області, ви можете вибрати для роботи в якості оцінювача нерухомості, антиквара або керувати художньою галереєю. В області публікації, ви можете насолоджуватися написання або редагування статей і / або книги.

Ви можете завершити магістра в програмі збереження за допомогою різних шкіл онлайн і насолоджуватися вивчення вдома.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мистецтвознавство
  • Мистецтва
  • Охорона природи
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (31)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання