Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 115 Магістратура в Освітні технології 2023

115 Магістратура Програми в Освітні технології 2023

Огляд

У сьогоднішньому 'и цифровому світі, технологія стала потужним інструментом в класі. З Майстром в області цифрових технологій, випускники готові до розробки та реалізації інноваційних моделей навчання у своїх школах або на робочому місці. З он-лайн програм, доступних, навіть зайнятих викладачів і професіоналів може заробити майстер 'и ступінь.

Що таке Майстер в області цифрових технологій? Майстер 'и ступінь в області цифрових технологій готує викладачів і фахівців, щоб привести на сайті та електронного навчання в класах і підприємств по всьому світу. З акцентом на актуальні питання, керівництва та технологій навчання, програма дозволяє студентам створювати спільні середовище навчання.

Майстер в області цифрових технологій допомагає студентам розвивати як керівництво в класі і технічні навички, необхідні для успіху в постійно розвивається цифровий світ.У поєднанні з сильним освітнього фонду, ці навички гарантувати, що випускники розташовані так, щоб використовувати освітні технології, щоб створити і очолити інтегрованих моделей навчання.

Тому що градусів в освітній та цифрової техніки пропонуються по всьому світу, витрати можуть варіюватися від програми до програми. Зв'язатися школи безпосередньо досліджувати які витрати і вигоди від Майстра в області цифрових технологій.

З Майстром в області цифрових технологій, випускники готові, щоб досягти успіху в галузі освіти або ділової кар'єри за їх вибором. З університетському рівні в початкових класах, педагоги зі ступенем майстер 'и в галузі цифрових технологій користуються великим попитом. Для бізнес-професіоналів, можливість створення інноваційних навчальних модулях та навчальних програм дає їм конкурентну перевагу в технологічно просунутих місці.Якщо ви проводити програми повний робочий день або налаштувати віртуальну програму навколо свого щільного графіка, технічні та лідерські навички, які ви GAIN з таким ступенем може підготувати вас до нових вимог електронного навчання.

Завершення магістра в галузі цифрових технологій може зайняти всього за один рік очного навчання. Для працюючих фахівців, які хочуть отримати ступінь, не покидаючи свою кар'єру, багато програм пропонують неповний робочий день і варіанти онлайн. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Освітні технології
Сфери навчання
  • Педагогіка (115)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання