Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 22 Магістратура в Освітня практика 2023

22 Магістратура Програми в Освітня практика 2023

Огляд

Ступінь магістра часто прагне високо мотивованих студентів, які глибоко зацікавлені в певній дисципліні. Студенти, які мають ступінь бакалавра та бажають проводити подальші навчання, для особистого та професійного розвитку, мають право брати участь у магістерській програмі.

Що таке майстер в освітній практиці? Зазвичай ця програма дозволяє студентам глибоко заглибитися в теорію та практику навчання у багатьох його формах. Студенти часто бажають побудувати базу знань про інноваційні практики та сприяти здатності критично поглянути на елементи навчального середовища. У той же час, студенти можуть розвивати важкі навички, такі як підготовка класів, дослідження та педагогіка. Для завершення програми часто потрібна магістерська робота.

Випускники цієї програми часто розвивають здатність тісно досліджувати предмет з різних точок зору з навичками критичного мислення. Вони, ймовірно, зможуть представити ефективні дослідницькі доповіді адміністративним органам, і вони часто можуть забезпечувати професійний внесок у низку навчальних програм. Ці навички проходять довгий шлях у створенні гарного кандидата, який є конкурентоспроможним на ринку праці.

Кілька факторів може вплинути на ціну цієї програми ступеня. Інтернет-курси, як правило, менш дорогі, ніж курси постійного проживання. Можливо краще проконсультуватися з кожною установою для визначення фактичних витрат.

Випускники магістра з навчальної практики можуть знайти роботу в різних областях. Уряд, неприбуткові групи, навчальні заклади, постачальники медичних та соціальних послуг, а також мистецтвознавчі організації можуть бути родючими для людини, яка завершила цю програму. Випускники часто працюють як викладачі, керівники, репетитори, директори навчальних програм, консультанти з питань освіти та радники організацій. Вони також можуть працювати як збирачі коштів або письменники для освітніх закладів.

Програми в навчальній практиці на майстерному рівні можуть бути запропоновані в багатьох установах по всьому світу, з постійно зростаючими можливостями в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Дослідження освіти
  • Освітня практика
Сфери навчання
  • Педагогіка (22)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання