Keystone logo

12 Магістратура Програми в Правознавство Політика Освітня політика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Правознавство
  • Політика
  • Освітня політика
Сфери навчання
  • Правознавство (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Правознавство Політика Освітня політика

Багато студентів переслідують ступінь магістра з метою розвитку високих навичок та отримання глибоких знань у вибраній галузі навчання. Студенти можуть бути зобов'язані завершити курси бакалавра або демонструвати фонове дослідження або попередні тренінги у своїй галузі навчання.

Що таке майстер в освітній політиці? Студенти, які проходять навчання в цьому вищому навчальному закладі, можуть вивчати організаційний розвиток, методологію досліджень та планування освіти, з різними акцентами, зокрема, як впливає вплив уряду на освіту, збільшення можливостей для студентів, питання спеціальної освіти, теми різноманітності та способи використання сім'ї та громади для покращення освіти. Вони також можуть навчитися навичкам для аналізу, впровадження та оцінки політики та процедур та використання даних для вдосконалення навчання. Курси з людських ресурсів, розвитку та лідерства також можуть розглядатися як частина навчального плану. Заняття часто зосереджуються на освіті та розвитку, оскільки вони стосуються гендерних, расових, релігійних та економічних відмінностей.

Випускники, як правило, вивчають передові навички планування та здатність впроваджувати довгострокові, складні стратегії. Вони також можуть вивчати чудові навички письмової та усної комунікації та отримати критичну здатність аналізувати важливі проблеми, які впливають на різні партії з різними фазами.

Вартість вищої освіти може варіюватися в залежності від університету, його місцезнаходження та способу доставки курсів. Збори можуть бути сплачені за різні періоди часу залежно від того, чи студент закінчує заняття на повний робочий день або за сумісництвом.

Ступінь магістра в галузі освіти може призвести до нагородження кар'єри, яка позитивно впливає на студентів та їх освіту. Випускники можуть стати директорами програм, адміністраторами інституційного розвитку або фахівцями з навчання в окремих школах чи шкільних округах. Вони можуть займати посади старших аналітиків, освітніх зв'язків або незалежних підрядників для політичних аналітичних центрів, регіональних або федеральних урядових установ, державно-приватних партнерств або приватних організацій, спрямованих на зміну освіти.

Особи, які прагнуть забезпечити відмінну та рівноправну освіту, можуть оцінити безліч варіантів вищої освіти в місцевих установах або онлайн з університетів у багатьох країнах світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.