Keystone logo

2 Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Музика Оркестрові дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Оркестрові дослідження
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Музика Оркестрові дослідження

Магістерська ступінь - це можливість для студентів проводити більш спеціалізовану освіту на більш високому рівні. Це вимога для деяких професій і зазвичай спирається на навички та знання, отримані під час програми бакалавра.

Для тих, хто хоче знати, що є магістром в оркестровських студіях, це програма підвищення кваліфікації, яка навчає музикантів для кар'єри в якості музичного оркестру. Більшість програм зосереджені на створенні музичного репертуару, який часто адаптується до конкретного інструменту програвача. Оркестрові дослідження також дають можливість музикантам грати в локально пов'язаних оркестрах і, можливо, проводити подорож з оркестром на частину семестру.

Виконання ступеня магістра в оркестровських дослідженнях може надати студентам навички, щоб вміти виконувати художні твори і інтерпретувати різні музичні стилі на даному інструменті. Крім того, оркестрові дослідження також можуть підготувати випускників до успіху в музичних прослуховуваннях та інтерв'ю.

Магістерські програми в оркестровських дослідженнях можуть бути завершені на денній або заочній формі і можуть тривати від півтора до трьох років. Вартість програми може відрізнятися залежно від того, де пропонується програма.

Основна кар'єра для майстра студентів оркестрового навчання є професійним музикантом в оркестрі. Це тягне за собою репетицію, виконання та, можливо, подорожі з ансамблем протягом одного або декількох сезонів. Успішні випускники можуть спеціалізуватися за диригентом оркестру або в якості інструктора або репетитора для студентів оркестру. Багато випускників програм співпрацюють з місцевими ансамблі, щоб учні мали можливість отримати досвід роботи, доки вони досягли своєї ступеня.

Ступінь магістра в оркестрових дослідженнях доступні у всьому світі. Де ви виберете програму, може залежати від вашого інтересу до певного професійного оркестру. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.