Keystone logo

52 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Організація заходів 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Організація заходів
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (52)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Організація заходів

  Як фестивалі, заходи та конференції по всьому світу продовжують рости, так що вимоги, що пред'являються до компаній і громад. Поле управління подіями відноситься навички управління проектами в плануванні та розвитку цих подій, що забезпечують оптимальні результати для компаній і клієнтів, так.

  Що таке магістра в галузі управління Event?

  Управління подій є значним стратегічним інструментом маркетингу для сучасних компаній. Рекламні заходи допомагають підвищити імідж компанії, а також збірки постійні відносини з клієнтами. Від запуску продукту на прес-конференції в грандіозних відкриттів, управління подіями професіоналів плану і виконати заходи, обробки повний спектр послуг пов'язаних з подіями, в тому числі творчих, технічних та логістичних стратегій.

  Які переваги взявши курс в Учителя в Управління подіями?

  Магістр управління подіями готує студентів до планування та здійснення заходів, на додаток до пропозиції критичного освіту в створення бренду, маркетингу і комунікацій. Це багатовимірний набір навичок має вирішальне значення для процвітає в дуже змінної галузі управління подіями.

  Скільки це коштує, щоб пройти курс навчання в магістра в галузі управління Event?

  Вартість майстер в галузі управління Event порівнянна з програм інших магістратури, і варіюється в залежності від вузу і розташування.

  Чому Візьміть Інтернет курс у Вчителя в Управління подіями?

  У той час як традиційний Магістр програми управління подіями може бути важким для нетрадиційного студента, онлайн-курси відкривають новий світ можливостей в плані вибору курсу і гнучкий графік.

  Де взяти курс у Вчителя в Управління подіями?

  Багато бізнес-школи пропонують ступінь магістра в галузі управління подіями, як частина їх управління навчальної програми. Як правило, ступінь бакалавра в області бізнесу, фінансів або суміжній галузі є необхідною умовою для вступу в магістра в програмі управління подіями.

  Як подати заяву на магістра в галузі управління Event?

  Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.