Keystone logo

13 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Організація 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Бізнес-дослідження
 • Організація
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (13)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Організація

  Ступінь магістра є першим досягненням аспірантури після отримання ступеня бакалавра. Як правило, це вимагає дворічної відданості повний робочий день навчання.

  Що таке майстер в організації? Отримання розуміння найкращого способу управління динамікою в будь-якій групі осіб є метою програми. Зосередження уваги на навчанні навичкам, таким як вплив на зміни через організаційні наслідки та лідерські навички, цей ступінь може привести вас до належної та ефективної організації людей, від структури управління в корпоративному бізнесі до політики до відомчих замовлень.

  Переваги отримання магістра в організації часто багато і різноманітні. Окрім очевидних кар'єрних переваг, ви також можете отримати нові розуміння в психології людей. Критичне мислення та методи дослідження, як правило, охоплюються в глибині, а також дають вам нові інструменти для пошуку основних причин проблем як у вашому професійному, так і в особистому житті.

  Вартість майстер-програми відрізняється залежно від навчального закладу та місця розташування, але ваша школа може надати вам більше інформації про вартість.

  Майстер в організації може відкрити нові кар'єрні шляхи для вас у будь-якому напрямку, який ви виберете. Ви можете вирішити піти корпоративним, де ваш ступінь може відкрити двері директора з продажу, директора з персоналу та навіть генерального директора. Ви можете вибрати свій ступінь, щоб скористатися бізнесом малого та середнього бізнесу, де офісний менеджер та адміністративний професіонал добре підійдуть. Майстер в організації може дозволити вам вибрати свій шлях, надаючи вам інструменти, щоб це відбулося.

  Ступінь магістра може бути подана в будь-якій кількості коледжів та університетів у всьому світі, які пропонують її, або навіть можете вибрати для отримання ступеня онлайн. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.