73 Магістратура Програми в Організаційний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Організаційний менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (73)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

   Магістратура Програми в Організаційний менеджмент

   Щоб бути успішним у діловому світі, працівники повинні мати сильну розуміння того, як зберегти організацію і управління діяльністю інших ефективно. Ті, хто бажає поліпшити свої організаційні та управлінські навички повинні розглянути можливість проведення ступінь магістра в галузі організаційного управління.

   При введенні цієї програми вперше, багато студентів запитують, "Що таке Майстер в галузі організаційного управління?" Студенти, які хочуть отримати один з цих ступенів вивчити різні бізнес-тематики. Наприклад, переслідуючи ступінь магістра в галузі організаційного управління, студент може відвідувати заняття з управління ланцюгами постачань, аналітика, управління операціями, управління проектами.

   Морщачи цей тип ступеня магістра є досить корисним для студентів, тому що це дозволяє їм розвивати навички, необхідні, щоб бути успішним в діловому світі.Випускники зі ступенем магістра в галузі організаційного управління часто високо цінуються в бізнесі практично в будь-якій галузі, які потребують співробітників з вражаючим потенціалу для управління та організації.

   Скільки це коштує, щоб отримати ступінь магістра в галузі організаційного управління в значній мірі залежить від установи. Вартість навчання для кожної школи, який пропонує цю програму часто залежить від місця розташування навчального закладу та тривалості їх організаційної програми управління.

   Ті, хто випускник цієї програми можна розраховувати на роботу в положенні, яке вимагає, щоб вони успішно управляти і організовувати бізнес-завдань, пов'язаних з на щоденній основі. Наприклад, людина з таким ступенем може працювати як ланцюжка поставок аналітика, менеджера ланцюжка поставок, менеджер, Менеджер з персоналу, або будь-який інший пов'язаної з позиції, що вимагає від працівника підвищення ефективності та діяльності підприємства "практики на кожен день основою.

   Студенти повинні взяти час, щоб повністю зрозуміти, що в Інтернеті і в обличчя опції програми доступні для них з широкого спектру різних університетах. Щоб отримати цей процес почався, пошук вашій програмі нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.