Keystone logo

28 Магістратура Програми в Адміністративні дослідження Адміністрування Організаційна адміністрація 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Адміністративні дослідження
  • Адміністрування
  • Організаційна адміністрація
Сфери навчання
  • Адміністративні дослідження (28)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Адміністративні дослідження Адміністрування Організаційна адміністрація

Майстерність - це освітній варіант, доступний студентам після отримання ступеня бакалавра. Цей тип ступеня зазвичай займає менше часу для завершення, оскільки навчальний план є більш просунутим і концентрованим.

Що таке майстер в організаційному управлінні? Кожен успішний бізнес або організація потребує кваліфікованих фахівців, які допомагають розвивати функціональну, структуровану обстановку. Цей тип ступеня допомагає підготувати студентів до лідерських ролей, вивчаючи передові технології управління, тактику комунікації та стратегії планування. Деякі курси можуть вивчати людські ресурси, етику, теорію лідерства, маркетинг або навички управління фінансами та бізнесом. Студенти з магістром у цій темі повинні бути готові допомогти підприємствам досягти успіху.

Ця галузь допомагає студентам повною мірою задіяти своє керівництво інтуїцією, яка може бути корисним інструментом у всіх сферах життя. Студенти цього предмету, як правило, мають кращі комунікативні навички та здатності критичного мислення.

Вартість вищої освіти, як правило, залежить від кількості курсів, необхідних для завершення програми. У різних університетах зазвичай є свої унікальні навчальні плани, тому студенти повинні звернутися до шкіл для отримання додаткової інформації про їхні вимоги до навчання.

Студенти з ступенем магістра з адміністрування організації можуть розглядати можливості для кар'єри з широкого кола галузей. Організаційні посади в управлінні та управлінні існують у багатьох секторах, починаючи від великих міжнародних корпорацій до неприбуткових або державних установ. Деякі більш популярні праці, знайдені в цій галузі, включають роботу менеджера з навчання та розвитку, директора з продажу, соціального працівника, менеджера з управління персоналом та багатьох інших. Займаючись майстром в організації управління часто може допомогти студентам бути більш працелюбними, ніж студенти, які мають лише ступінь бакалавра.

Багато вищих навчальних закладів світу пропонують ступені магістра для кваліфікованих студентів. Існують, як правило, як неповний робочий день, так і повний робочий день. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.