Keystone logo

5 Магістратура Програми в Будівництво Будівельні послуги Обслуговування будинку 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Будівництво
  • Будівельні послуги
  • Обслуговування будинку
Сфери навчання
  • Будівництво (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Будівництво Будівельні послуги Обслуговування будинку

Після закінчення ступеня бакалавра студенти можуть продовжувати свою освіту, досягнувши ступеня магістра. Поки це може зайняти більше двох років, додаткова освіта може надати студенту можливість спеціалізуватися в бажаній сфері навчання.

Що таке майстер у будівництві? Оскільки інноваційні технології, як і раніше, інтегровані в будівельні конструкції, цей вищий ступінь може забезпечити випускникам інформацію, необхідну для підтримки здорових та енергоефективних будівель. Окрім вивчення елементів стійкого архітектурного проекту, студенти можуть також витрачати час, зосереджуючись на тому, як люди взаємодіють із середовищем будівництва, максимально підвищуючи здоров'я та комфорт для пасажирів. Інші курси в межах ступеня можуть зосереджуватися на державному регулюванні, будівельних нормах та питаннях впливу на навколишнє середовище.

Випускники часто навчаються максимально підвищити продуктивність будівельних комплексів, включаючи додавання оновлень до будівель, не спочатку розроблених для ефективного використання ресурсів. Вони можуть загострювати письмові та усне навички спілкування та вміння пояснювати складні технічні деталі регуляторам або іншим зацікавленим сторонам, які не мають технічного досвіду.

Вартість закінчення ступеня післядипломної освіти може варіюватися в залежності від тривалості програми ступеня, місця розташування школи, типів пропонованого вмісту та того, чи класи беруться на кампусі або віддалено. Витрати можуть також впливати залежно від репутації школи у вибраній галузі навчання.

Випускники можуть стати менеджерами комерційної нерухомості, старшими будівельними інженерами або директорами з технічного обслуговування окремих будівель, щоб розширювати комплекси з багатофункціональними спорудами, що включають різноманітні покоління технологій. Інші вирішують бути консультантами з архітектурними та інженерними фірмами, які спеціалізуються на нових проектах будівництва або реконструкції. У поєднанні з інтересом до управління бізнесом, випускники можуть стати власниками та керівниками власних архітектурних або інженерних фірм. Зацікавлені у роботі в державному секторі, випускники можуть приєднуватися до державних будівельних департаментів як старші аналітики, регулятори чи адміністратори відповідності.

Вищу освіту можна отримати особисто, в Інтернеті або в поєднанні зі стажуванням та студентами. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.