Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 96 Магістратура в Обробка даних 2023

96 Магістратура Програми в Обробка даних 2023

Огляд

Коли люди починають працювати на магістратурі, вони, як правило, можуть розраховувати на навчання в школі від одного до трьох років. Студенти, як правило, завершують дослідницький проект або дисертацію до закінчення навчання. Знання та навички, отримані від ступеня післядипломної освіти, підготують людину до вищої оплати праці або для прийняття до докторської програми.

Особа з ступенем бакалавра може здивуватись, що таке Майстер в області обчислювальної техніки? Цей тип програми надає критичні знання про роль цифрових систем та їх управління в організаціях. Обчислення та мови програмування будуть розроблені на передовому рівні. Курсова робота включає теми інформаційних технологій проектів, питання управління базами даних, етика, цифрові інновації, дослідження та людський / комп'ютерний інтерфейс. Інструктори часто фокусуються на практичному застосуванні теорій у цій галузі.

Студент, який закінчив обчислювальний майстер, досягає високого рівня знань, який безпосередньо співвідноситься з потенційними кар'єрами. Навички вирішення проблем та методи управління підготують студентів до ролі в адміністративних здібностях.

Обчислювальна техніка - це глобальна галузь, а передові курси доступні практично в будь-якій точці світу. Це ускладнює скорочення переліку витрат або передбачення середньої вартості. Визначивши, яка програма відповідає освітній цілі, індивід зможе визначити приблизну оцінку фінансової суми, необхідної для випуску.

Позиції як розробників програмного забезпечення та інженери наразі доступні в усьому світі. Державні установи, військові операції, державні та приватні організації та університети всі вимагають від працівників розширеного обчислення, щоб полегшити розробку та розробку програмного та апаратного забезпечення та цифрових технологій. Випускник може працювати в квантових обчисленнях або вибрати кар'єру в якості інженера-дослідника, ІТ-менеджера або бізнес-аналітика.

Деякі студенти вважають за краще відвідувати університет на фізичному місці, а інші вимагають гнучкості онлайнових курсів. Навчальна програма доступна для задоволення різноманітних навчальних цілей. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформатика
  • Обробка даних
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (96)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання