Keystone logo

6 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Німецькі дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Мовні дослідження
  • Німецькі дослідження
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Німецькі дослідження

Ступінь магістра присуджується тим, хто закінчив передові освітні програми. Призначено для студентів, які вже закінчили зі ступенем чотирирічний, це додаткове дослідження покращує розуміння в обраній області студента. Програми вимагають додаткового одного до двох років роботи і практичної демонстрації вивченого матеріалу.

Що таке Майстер в німецьких дослідженнях? Ці мірою призначені для тих студентів, аспірантів, які мають намір працювати в німецьких культурах професійно. Просунута програма ступеня розвиває навички німецької мови і розуміння німецької культури. Деякі вчені ступені вузькоспрямовані тільки на аналіз німецької мови та конкретні аспекти німецького суспільства. Інші більш загальний характер і може бути об'єднаний з бізнесом градусами в рамках подвійного мажорі. Більшість з них буде вимагати від студентів продемонструвати знайомство з мовою до надходження.

Багато випускників можуть говорити по-німецьки вільно на той час вони завершать свої дослідження. За допомогою читання і записи вправ, вони вчаться аналізувати зразки мови і специфічних ідіом. Студенти краще познайомитися з німецького впливу на світову політику, мистецтво, філософію і технології.

Витрати на ці програми різняться. Особи, зацікавлені повинні зв'язатися навчальні заклади безпосередньо за плату і навчання ставками. Майбутні студенти повинні також планувати їх життя і транспортних потреб під час навчання.

Після закінчення однієї з цих програм навчання, випускники мають високорозвинені і спеціалізований набір навичок. Німецькі організації часто шукають співробітників, які можуть долати культурні прогалини і розширити можливості в інших країнах. Ці фахівці можуть взяти участь в якості керівників і фахівців з розвитку бізнесу для німецьких компаній. Студенти також можуть увійти в галузі освіти в якості викладачів німецької мови.Деякі знаходять роботу в якості перекладачів або регіональних довідників. Знання німецької культури також готує випускників до кар'єри в області маркетингу для деяких європейських продуктів.

Важливо, щоб розглянути, як багато варіантів, як це можливо, до прийняття рішення про програму навчання. Ви можете виявити, що онлайн коледжі працюють добре, якщо у вас є конкретні потреби планування. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.