Keystone logo

2 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Історія Нова історія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Історія
  • Нова історія
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Історія Нова історія

Магістерська програма складається з поглибленого навчання та досліджень у конкретній галузі навчання. Учасники, можливо, нещодавно закінчили ступінь бакалавра, або вони можуть бути поточними фахівцями, які хочуть збільшити свої знання, щоб поліпшити свої кар'єрні можливості.

Що таке майстер в ранній сучасній історії? Ця програма дає студентам можливість вивчати ранню сучасну історію різних країн. Кожна програма може мати власну спрямованість, незалежно від того, це Європа, Великобританія, США чи інша країна за кордоном. За допомогою незалежних досліджень, семінарів та групових проектів студенти вносяться до таких тем, як рання сучасна глобалізація, підходи до реформації, наукова революція та жінки в ранній сучасній Європі. Студенти також можуть вибрати для вивчення факультативів, таких як екзотичні тварини в Європі, Шекспір ​​або насильство в ранній сучасній Європі.

Студенти, які переслідують цей ступінь, отримують навички досліджень, такі як розміщення матеріалів та зберігання результатів. Вони також навчаються організувати, керувати проектами та ефективно представляти висновки. Ці навички йдуть далеко, щоб зробити випускника життєздатним кандидатом для безлічі робочих місць.

Студенти, зацікавлені в цьому ступені, не повинні дозволяти фінансам отримати освіту. Школи в усьому світі пропонують цю програму, і навчання може сильно варіюватися від одного до іншого. Окрім з'ясування конкретних зборів та вимог, студенти повинні запитати про будь-яку наявну фінансову допомогу.

Випускники зі ступенем у ранній новітній історії можуть мати право на широке коло передових посад у державній службі, освіті, журналістиці, туризмі, управлінні персоналом, бібліотекам та музеям. Конкретні професійні назви можуть включати інструктора історії в середніх та бакалаврських установах, історичний аналітик, письменник історії, офіцер зовнішньої служби, редактор змісту історії, історичний гіда та аналітик розвідки.

Якщо ви зацікавлені відвідувати школу за кордоном, у своєму місті чи в Інтернеті, існує навчальний план для вас. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.