Keystone logo

18 Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Енергія Нафта й газ 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Енергетичні дослідження
  • Енергія
  • Нафта й газ
Сфери навчання
  • Енергетичні дослідження (18)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Енергія Нафта й газ

Багато людей, що переслідують Вчителю в нафтовій, газовій та енергетичній вибрати для вивчення енергетичного ринку, який є незамінним для глобальної економіки і надзвичайно прибуткової галузі. Цей ступінь дає цінну Новини галузі, в тому числі огляд сучасних проблем на ринку.

Що таке Майстер в нафтовій, газовій та енергетичній? Вчений ступінь є подальше освіту, що буде озброїти студентів з першої необхідності знань, таких як нафта і газовий контракт права, фінансів та управлінського обліку, управління операціями, і економіки енергетики. Студенти також вивчають основні будівельні блоки стратегій управління навколишнім середовищем, таких як управління людьми та організаційного розвитку. Фізичні особи можуть працювати в напрямку кар'єри, які зроблять справжню різницю в майбутньому стійкості Землі.

Є багато причин для вибору прийняти ступінь магістра в галузі нафти, газу та енергетики, звичайно.Програма вчить ряд навичок, таких як маркетинг, методи дослідження, стратегічне управління, управління вуглецю та підприємництва, і сучасних проблем в нафтовій, газовій та енергії. Крім того, майстер в цій області дозволяє людям рухатися вгору по кар'єрних сходах швидко.

Вартість може змінюватись в залежності від установи, і програма може тривати від одного до трьох років. З цієї причини, дуже важливо, щоб ви досліджуєте програму ретельно, щоб переконатися, що програма, пропонована відповідає вашим цілям.

Випускники користуються великим попитом по ряду позицій, таких, як аналітик з нафти і газу, енергетики та керівника стійкості, аналітик продуктивності проекту та координатор проекту. Студенти будуть розвивати навички, необхідні для вирішення питань, пов'язаних з навколишнім середовищем і кліматом.

Багато міжнародних варіанти доступні для програми з різних університетів.Онлайн курси є ідеальним вибором для тих, хто живе у віддалених районах по всьому світу з обмеженим доступом у приміщення. Варіанти Веб-також підходить для людей, які вимагають гнучкого графіка. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.