Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 44 Магістратура в Наукові дослідження 2023

44 Магістратура Програми в Наукові дослідження 2023

Огляд

Особи, які прагнуть продовжити свою освіту за межі рівня бакалавра, можуть вибрати ступінь магістра. Ступінь магістра є передумовою для докторантури і часто потрібна для підвищення посади, просування по службі або підвищення.

Що таке майстер в галузі природничих наук? Цей тип програми ступеня зазвичай надає студентам можливість вибрати курсові роботи, що відповідає їх особистим інтересам та цілям кар'єри. Програми часто включають курси з фокусуванням на різні наукові дисципліни, такі як психологія, земля, інженерія, хімія, біологічна наука, інформатика та фізика. Майбутні студенти можуть знайти цей тип програми ступеня привабливим, оскільки він має тенденцію бути менш інтенсивним досліджень, ніж інші степені магістра. Більшість цих програм навчання можуть бути завершені через два-три роки.

Отримавши ступінь магістра в галузі природничих наук, студенти можуть відпрацювати навички, які мають значення як особисто, так і професійно, виробляючи вищу зарплату, кращі умови праці та інші можливості. На додаток до розробки навичок аналітичного дослідження, студенти покращують свої навички спілкування між людьми та вміння організовувати та визначати пріоритети завдань.

Вартість проведення магістерської програми відрізняється в кожній установі. Студенти можуть перевіряти витрати, звернувшись до приймальних комісій в окремих школах.

Ринок праці для кар'єри в наукових галузях може бути дуже конкурентоспроможним. Заробіток магістра в галузі наук про ступінь може забезпечити заявників перевагу перед тим, хто не має вищих ступенів. Випускники можуть бути кваліфікованими для заповнення позицій аналітиками даних, інженерів-електриків, розробників програмного забезпечення, керівників проектів, консультантів або аналітиків політики. Випускники також можуть вибрати вступ до навчальних закладів і стати біологами або директорами лабораторій.

Коледжі та університети у всьому світі, як правило, пропонують програми "Магістр наук", і можуть бути доступні онлайн-варіанти. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Загальні дослідження
 • Наукові дослідження
Сфери навчання
 • Загальні дослідження (44)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання