Keystone logo

148 Магістратура Програми в Природничі науки Науки про землю 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Науки про землю
Сфери навчання
  • Природничі науки (148)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Природничі науки Науки про землю

Ступінь магістра є вчений ступінь, що переслідується після закінчення бакалаврату. Для тих, хто зацікавлений в системах Землі, магістр в галузі наук про Землю може бути хорошим шлях, щоб слідувати. Більшість ступенів, пропонованих зажадає від студентів повного науково-дослідну роботу або магістерську дисертацію.

Що таке Майстер в галузі наук про Землю? Студенти будуть проводити більшу частину свого часу відточуючи свої навички дослідження і навчання про те, як взаємодія різних компонентів Земля і біосфера впливає на клімат. Акцент робиться на біогеохімічних циклів і загальної атмосфери науки. Студенти отримають розуміння в таких областях, як хімія атмосфери, фізичних явищ, фізичної географії, метеорології, екології. Вони також дізнаєтеся, як використовувати передові лабораторні основі та обчислювальні методи, а також отримати досвід роботи в польових операціях.

Заробіток ступінь магістра в галузі наук про Землю може бути дуже корисним для студентів.Вони спрямовані на поліпшення їх аналітичні навички, які допомагають у багатьох сферах життя. Ступінь магістра дає їм конкурентну перевагу в робочій силі над тими, хто тільки завершив бакалаврату. Ступінь також дозволяє випускникам працювати по всьому світу.

Тому що є програми, науки про Землю в усьому світі, вартість у школах, може, трохи відрізняються в залежності від програми. Дослідження різних шкіл і зв'язатися з ними безпосередньо, щоб дізнатися, що ваші фінансові зобов'язання будуть.

З Майстром в науках про Землю, є багато можливостей кар'єрного росту для студентів. Випускники можуть працювати в таких областях, консультації, охорона навколишнього середовища, води і проблем зміни клімату, міжнародної допомоги, планування охорони природи, розвитку аналітичних методів і даних, а дослідження. Майбутні роботодавці можуть включати в себе окружних і муніципальних рад та НУО. Є можливості роботи на національному та міжнародному рівні.

Щоб допомогти студентам заробити їх ступінь в ефективної та справедливої ​​основі, багато шкіл пропонують класи онлайн. Вони дозволяють людям вчитися і працювати за своїм власним розкладом, який звільняє більше часу, щоб створити сім'ю або працювати на іншу роботу. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.