Keystone logo

6 Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивна наука Наука про фізичну активність 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження спорту та фізичних вправ
  • Спортивна наука
  • Наука про фізичну активність
Сфери навчання
  • Дослідження спорту та фізичних вправ (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивна наука Наука про фізичну активність

Наука про вправи – це захоплююча галузь, яка занурюється у світ рухів людського тіла. Він досліджує такі теми, як анатомія, механіка руху та навіть спортивна психологія. Якщо ви захоплюєтеся здоров’ям і фітнесом, ступінь фізичних вправ може відкрити двері для кар’єри в таких сферах, як зміцнення здоров’я, фізична терапія, коучинг і особисті тренування.

Коли ви вивчаєте науку про вправи, ви проходите курси з таких предметів, як анатомія, фізіологія, кінезіологія та харчування. Ви також дізнаєтеся, як створювати безпечні та ефективні фітнес-програми, адаптовані до окремих осіб або груп. Крім того, ви дізнаєтесь про такі речі, як навчання моториці та запобігання травмам.

Отримавши ступінь спеціаліста з фізичних вправ, ви будете готові працювати в різних середовищах, наприклад у спортивних залах і тренувальних центрах, у дослідницьких лабораторіях або безпосередньо зі спортивними командами. І якщо ви прагнете продовжувати вчитися, ви можете отримати вищу освіту в таких сферах, як фізична терапія або ерготерапія.

Отже, незалежно від того, яку кар’єру ви оберете після отримання ступеня фізичних вправ, ви матимете навички та знання, які допоможуть людям досягти своїх фітнес-цілей і жити здоровішим життям.

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.