Keystone logo

89 Магістратура Програми в Науки про життя Наука про тварин 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Науки про життя
  • Наука про тварин
Сфери навчання
  • Науки про життя (89)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Науки про життя Наука про тварин

програми Майстра ступеня вимагають, щоб продемонструвати передові знання в конкретній галузі дослідження. Залежно від галузі дослідження, програми можуть тривати від одного до чотирьох років.

Що таке Майстер в науці тварин? Ця область досліджень фокусується на зростання, харчування, період лактації та відтворення тварин з економічним інтересом, а також товариські відносини тварин. Ви, швидше за все, вивчити шляхи поліпшення здоров'я і добробуту тварин і підвищення їх продуктивності. На рівні майстра, ви можете вибрати спеціалізацію вашого дослідження в певному типі тварин, такі як птахи, велика рогата худоба, собаки, кішка, вівці, коні і свині.

Багато наукові програми тварин підкреслюють управління, яка може підготувати вас до позиції керівництва. Крім того, здатність сприймати зразки і організовувати дані можуть допомогти у вашій майбутній кар'єрі і в інших аспектах вашого життя.

Якщо ви вирішите подальші свою освіту в традиційному класі або через віртуальний клас онлайн, вартість дуже важлива. Багато факторів впливають на навчання, так що краще звернутися до школи вибору безпосередньо.

Як тварина наука випускник, ви можете знайти роботу в різних робочих місць в таких галузях, як сільське господарство, навчання і уряду. Ступінь високого рівня дозволяє також більше можливостей в навчанні та дослідженнях. Ви можете бути в змозі розвивати свою кар'єру в якості наукового співробітника в університеті. Інші можливості можуть бути доступні в продуктах тваринного походження здоров'я промисловості. Якщо ви хочете працювати більш практичними з тваринами, ви можете продовжити кар'єру, такі як технік тваринного або менеджер тваринництва.

Майстер в програмі науки тварин можна знайти в різних установах по всьому світу. Ви навіть можете отримати ступінь, не виходячи з власного будинку, як багато університетів пропонують програми онлайн.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.