543 Магістратура Програми в Наука про дані 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Технологічні дослідження
 • Наука про дані
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (543)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістратура Програми в Наука про дані

  Студенти, які хочуть поглибити свої знання в конкретній області інтересів можуть захотіти поглянути на здобуття ступеня магістра. Роботодавці часто виглядають сприятливо на магістри, так як вони часто мають більш високий рівень освіти і більше досвіду, ніж ті, з вищою освітою більш низького рівня.

  Що таке Майстер в науці даних? Люди, які хочуть збирати, обробляти і поширювати дані з надзвичайно великих масивів інформації, може знадобитися, щоб отримати ступінь магістра в галузі науки даних. Курси програми зосереджені на структуру програмного забезпечення, життєві цикли і методології. На додаток до вивчення мереж і систем баз даних, студентам зрозуміти, як авторські права, політику конфіденційності та роботи по забезпеченню якості. Отримання магістра в галузі науки даних може запропонувати більше можливостей для кар'єри вчених, які мають ступінь бакалавра.

  Цей вчений ступінь може привести до підвищення заробітної плати, або забезпечити сходинку для людей, які хочуть отримати ступінь доктора наук.Вища освіта також може навчити студентів основним навичкам, наприклад, працювати з командою, належного зв'язку та хорошою організацією. Ця якість може бути використано для забезпечення сильної трудової етики, або може допомогти поліпшити повсякденне життя людини.

  Вартість отримання ступеня магістра може варіюватися в залежності від того, навчального закладу, студент вирішує відвідати і що географічний регіон це. У деяких випадках школа пропонує фінансову допомогу, щоб допомогти студентам у фінансуванні освіти.

  Вчені, які закінчують з Учителем в науці даних можуть бути в змозі знайти кар'єри в широкому спектрі галузей промисловості, в тому числі комп'ютерних програм, Інтернет, біотехнології, науково-дослідницької та фармацевтичних препаратів. Ці фахівці здатні вивести важливу інформацію з великих наборів даних, які в кінцевому підсумку допомогти в поле вони працюють в. Випускники наукових даних використовуються великими корпораціями, які хочуть подальші їх клієнтську базу і запустити успішні компанії.Ці фахівці можуть знайти прибуткові позиції в провідних софтверних компаній або роботи в університеті.

  Деякі університети пропонують онлайн-програму для спрощення навчального процесу для деяких студентів. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.