Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 2 Магістратура в Народна музика 2023

2 Магістратура Програми в Народна музика 2023

Огляд

Багато студентів вибирають, щоб відточити свої музичні таланти, отримавши ступінь бакалавра в галузі музики. Яким буде наступний крок? Майстер в народній музиці дозволяє студентам зосередити свої дослідження на конкретному музичному терені, і навіть подорожувати в окремих університетів, щоб отримати достовірну освіти в розвитку традиційної музики.

Що таке Майстер в народній музиці? Після отримання ступеня бакалавра у відповідній музичної області, студенти можуть зосередити свої дослідження на народній музиці через інструменту або голосу. Перед застосуванням, студенти часто демонструють свою музичну обдарованість перед журі. Програма має тенденцію зосереджуватися на історії і техніки, і, як правило завершується в продуктивності або тур, де студенти можуть виконувати перед різними аудиторіями. Дослідження триває протягом приблизно двох років.

Заробіток ступінь магістра в галузі народної музики може допомогти студентам отримати більш глибоке розуміння для традиційних музичних інструментів і вокальних технік.Це також чудовий спосіб для студентів, щоб освоїти свої музичні таланти і ділитися ними з усім світом.

Остаточна вартість заробляючи магістра в галузі фольклору варіюється залежно від навчального закладу та програми специфіки. Студенти будуть хотіти до фактору в рахунок інструментів, приватного навчання і поїздки для виступів, вартість яких може бути окремим від плати за навчання. Досліджуйте свою програму вибору ретельно, щоб зрозуміти, що є і не бере участі в навчання.

Випускники зі ступенем магістра в галузі народної музики можна перейти до виконують професійно труп по всьому світу, або на інструментах або вокалістів. Деякі випускники можуть вибрати, щоб переслідувати ступінь доктора філософії і вчити народну музику в освітніх установах, таких як середніх школах і університетах. Заробіток ступінь магістра може призвести студентів до високих можливостей профілю для музичних вистав по всьому світу.

Студенти можуть часто застосовують в Інтернеті, хоча вони, можливо, буде потрібно їхати в їхній школі вибору, так як частина процесу подачі заявки, як правило, продуктивність перед суддями. Для отримання додаткової інформації, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Народна музика
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання