Keystone logo

29 Магістратура Програми в Педагогіка Instruction Навчальний план 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Instruction
  • Навчальний план
Сфери навчання
  • Педагогіка (29)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Педагогіка Instruction Навчальний план

Ступінь магістра зазвичай надається студентам, які закінчили програму навчання в галузі інтересів після закінчення ступеня бакалавра. Ця програма зазвичай триває від одного до трьох років, включає в себе передові дослідження та дослідження, і є обов'язковою умовою для зарахування до докторської програми.

Що таке майстер у навчальному плані? Ця програма післядипломної освіти може охоплювати предмети викладання, викладання та навчання студентів усіх вікових категорій та здібностей. Це, як правило, комбінація необхідних основних курсів та факультативних курсів. Інструкція може бути зосереджена на оцінці навчальних програм, педагогічної освіти, шкільної політики та розвитку лідерства. Спеціальності програми для цієї програми можуть включати початкову та середню освіту, читання та грамотність. Особливу увагу можна приділити розробці навчальних програм для різних галузей навчання.

Студенти, які навчаються в цій галузі, часто підвищують свою здатність до об'єктивного та цілеспрямованого розумів, що може бути корисним як в особистому, так і в професійному житті. Ступінь у навчальному плані також може збільшити здатність чітко навчатись та надавати інформацію в захваті, що допомагає тим, хто безпосередньо займається класі.

Вартість цієї програми може залежати від багатьох чинників. Багато інститутів онлайн пропонують цю програму та стягують різну суму для навчання, зборів та книг. Пакет фінансової допомоги також може вплинути на остаточні витрати. Студенти повинні зв'язатися з кожною школою для точних витрат.

Студенти, які складають магістр у навчальній програмі, можуть конкурувати за різноманітні робочі місця у навчально-виховному спектрі. Ці випускники часто користуються успіхами та просуванням на посади керівництва та менеджменту. Вони також можуть працювати в школі чи університеті як викладачі чи викладачі, керівники середньої школи, керівники шкіл, викладачі та консультанти з питань освіти.

Майстер навчального плану може бути прийнятий через десятки установ по всьому світу. В деяких програмах онлайнові портали дозволяють гнучкість у плануванні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.