Keystone logo

77 Магістратура Програми в Архітектурні дослідження Міське та регіональне планування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Архітектурні дослідження
 • Міське та регіональне планування
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (77)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Архітектурні дослідження Міське та регіональне планування

  Майстер в області міського та регіонального планування - це комплексна програма, яка пропонує освіту та відповідні навички для підготовки студентів до високих посад у регіональному плануванні. Студенти, які зацікавлені в плануванні містобудівництва, регіонального розвитку або промислового розвитку, пропонується подати заявку на отримання магістра в галузі міського та регіонального планування.

  &nbsp

  Що таке майстер у галузі міського та регіонального планування? Майстер в області міського та регіонального планування призначений для навчання студентів різноманітним дисциплінам та навичкам, які підготують їх до роботи на високих посадах в комітетах міського та регіонального планування. Студенти пройдуть заняття з основних предметів, що зосереджують свою увагу на теорії та історії планування, аналітичних методах, динаміці розвитку столиці та реалізації плану. Студенти можуть підготувати свою освіту для подальшої спеціалізації в таких галузях, як транспорт, навколишнє середовище, розвиток громади, землекористування та економічний розвиток.

  &nbsp

  Студенти, які отримують магістра в галузі міського та регіонального планування, навчаються дуже цінними навичками, які дозволяють їм створювати добре розроблені плани міського розвитку. Студенти, які оснащені знаннями та досвідом, запропонованими в програмі, краще готові до роботи на позиціях планування розвитку на високому рівні.

  &nbsp

  Вартість магістра в галузі міського та регіонального планування залежить від місця розташування установи та його індивідуальної фінансової та навчальної політики. Залежно від навчального закладу та кількості кредитів, отриманих за семестр, студенти можуть закінчити програму всього за два роки.

  &nbsp

  Студенти, які заповнюють магістерську програму з міського та регіонального планування, мають кваліфікацію для кар'єрного росту у сфері міського планування та розвитку, житлового будівництва та соціального розвитку громади, планування транспорту, екологічного планування, планування економічного розвитку, планування землекористування, управління прибережними середами, містобудування, державна політика і управління, історичне збереження, розвиток робочої сили та багато інших суміжних областей.

  &nbsp

  Щоб розпочати навчання в магістратурі у сфері міського та регіонального планування, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши керівну форму.