Keystone logo

67 Магістратура Програми в Архітектурні дослідження Міське планування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Архітектурні дослідження
 • Міське планування
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (67)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Архітектурні дослідження Міське планування

  Отримання ступеня магістра дає студентам можливість підвищувати свої знання, навички, досвід та потенційні кар'єри у вибраному навчальному центрі. Більшість програм, що закінчуються на вищому рівні, зазвичай тривають від одного до двох років.

  Що таке майстер у міському плануванні? Ці програми призначені для того, щоб забезпечити студентів необхідними навичками для розвитку та управління кар'єрою у сферах містобудування. Студенти можуть взяти курси з вивчення громадських просторів, вивчення культури, планування бюджету, правових питань, екологічних досліджень, інфраструктури, дизайну та архітектури. Основна мета кожної програми полягає в тому, щоб спиратися на багатодисциплінарні навички міського планування, які будуть використовуватися для забезпечення стабільності у містах у реальних сценаріях. Деякі програми можуть вимагати обов'язкових курсів або ступеня бакалавра, щоб бути закінченими до зарахування.

  Студенти мають можливість отримати багато переваг від отримання ступеня. Навчившись належним чином організовувати та планувати реалістичні проекти, протистояти будь-яким проблемам і дорожньо-транспортним засобам, які можуть виникнути та ефективно спілкуватися з іншими, це корисні навички, які можуть бути використані для можливої ​​кар'єри та як дорослі, що сприяють суспільству.

  Оскільки географічне розташування та тривалість курсу можуть залежати від кожної установи, вартість кожної програми може відрізнятися. Студенти, котрі зацікавлені у засвоєнні програми, заохочуються звертатися до навчальних закладів за їх вибором для отримання додаткової інформації.

  Є багато можливих шляхів кар'єри для вивчення з ступенем магістра в міському плануванні. Останні роки показали збільшення відповідних робочих місць у багатьох галузях. Студенти можуть розраховувати на пошук можливостей як містобудівників, розробників спільнот, керівників будівель, консультантів з питань стабільності, державних службовців, ландшафтних архітекторів та геодезистів. Інші потенційні робочі місця включають планувальників транспорту, менеджерів з питань охорони навколишнього середовища, агентів з питань нерухомості, менеджерів з природних ресурсів та офіцерів збереження історичних даних

  Можна придбати міжнародні варіанти та умови для студентів із затягнутими графіками. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.