Keystone logo

78 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Міністерство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Міністерство
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (78)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Міністерство

Отримання ступеня магістра є метою багато студентів досягають за в їх передових освітніх досліджень. Це забезпечує додаткову інтенсивне вивчення вище стандартної програми ступеня чотирирічного, даючи більше можливостей для кар'єрного зростання студента. Типовий час, щоб завершити програму в два роки.

Що таке Майстер в міністерстві? Майстер в міністерстві є вчений ступінь в біблійних досліджень, поряд з концентрацією в професійній практики, щоб підготувати студентів до довгої кар'єри в цій галузі. Вона охоплює богословськи обгрунтовану навчальний план, щоб розвивати більш глибоке розуміння Біблії понад ступеня бакалавра. Надання практичної та досвіді інструкцію послугами міністерства, ступінь також включає в себе вивчення в релігійній культурі і розуміння.

Студент може вибрати, щоб отримати цей тип ступеня з кількох причин.З поглибленим біблійної та міністерства тлі, студенти будуть отримувати знання і навички спілкування для задоволення потреб міністерські для церков і громад малих і великих. Набуття навичок з дисципліни вносить свій внесок у здатність спілкуватися віру і відкриває двері в широкий спектр приватних і державних установ.

Вартість програми буде змінюватися в залежності від місця і тривалості навчання. Контакти офісів адміністрування перспективних шкіл та університетів для конкретних питань, що стосуються вартості.

Майстер в міністерстві пропонують фізичним особам різноманітні можливості для роботи. Багато власники ступеня буде вибрати, щоб стати лідером і міністр церкви та парафіян. Некомерційні організації також мають отвори для студентів, які мають цей тип фону. Шлях в освіті є ще одним популярним кар'єра, де випускники можуть викладати біблійні або міністерські навчання в приватних і державних коледжів і університетів.Студент може також шукати докторську ступінь, щоб відкрити додаткові позиції з ще більш високої заробітної плати.

Університети по всьому світу пропонують ці типи програм, які запускають багато успішних кар'єр. Пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.