Keystone logo

70 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Міжнародні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Гуманітарні науки
 • Міжнародні дослідження
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (70)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Гуманітарні науки Міжнародні дослідження

  Студенти, які бажають продовжувати свою освіту після отримання ступеня бакалавра, часто мають ступінь магістра. Магістерська програма глибоко заглиблюється у вибрану учнівську сферу, часто вимагає вже поглибленого знання предмету.

  Що таке майстер в галузі міжнародних досліджень? Світ скорочується, і з цим виникає попит на професіоналів, які розуміють, як керувати бізнесом або керувати політикою у глобальному масштабі. Студенти з міжнародних студій можуть вивчати тонкощі соціально-політичних культур з усього світу, а також як вести переговори в цих культурах. Тоді вони мають можливість застосувати ці навички в такій ситуації, яка може вплинути на сам спосіб роботи у світі. Курсова робота зазвичай фокусується на глобальних справах та іноземних практиках.

  Випускники міжнародних досліджень приєднуються до робочої сили з сильними аналітичними навичками та майстерністю в управлінні. Вони часто знають, як працювати з професіоналами з усіх куточків світу і можуть успішно завершувати бізнес-угоди або впливати на політику в різних географічних регіонах.

  Час, необхідний для закінчення ступеня магістра, багато в чому залежить від того, чи студенти проходять повний робочий день або неповний робочий день. Вартість навчання також може коливатися залежно від того, чи є школа приватною чи громадською, та інших факторів. Очікувані студенти повинні порівнювати школи.

  Випускники міжнародних навчальних закладів можуть займатися багатьма кар'єрами. Міжнародний банківський бізнес є життєздатним полем для бізнесменів, де вони можуть стати банкірами або фінансовими консультантами. Дослідницькі програми також вимагають випускників міжнародних навчальних закладів, щоб заповнити ролі дослідників. Обидва уряди та глобальні некомерційні організації - це й інші випускники професійних освітніх закладів. Вони можуть стати дипломатами чи послами, якщо вони вибирають, або вони можуть обслуговувати некомерційні організації як координатори програми.

  Студенти, зацікавлені в програмі "Магістр міжнародних досліджень", можуть знайти професійні програми з усього світу, що спеціалізуються на цій освіті. Багато програм також доступні в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.