Keystone logo

60 Магістратура Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Міжнародний маркетинг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Міжнародний маркетинг
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (60)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Міжнародний маркетинг

Повністю усвідомлюючи сьогодні 'и глобалізації економіки, Міжнародний Маркетологи мають великий досвід у спілкуванні ключової інформації про цінні продуктів і послуг для широкої аудиторії, яка охоплює не тільки традиційні демографічні ринку, але географічні та політичні кордони, а також. Випускники ступінь магістра з міжнародних маркетинговим програмам мати диверсифікований набір навичок робить те високо конкурентному кандидатів на робочі місця у виконавчій дирекції або адміністрації для провідних міжнародних маркетингових фірм, консультантів або багатонаціональних корпорацій і організацій. Основоположні курси маркетингу в поведінці споживачів, брендинг, організаційного управління та психології, зокрема, в поєднанні зі спеціалізованими навичками в поперечному культурної обізнаності і комунікацій.
Магістр міжнародного маркетингу програм ступеня пропонуються в бізнес-школах по всьому світу, у Великобританії, Литви, Норвегії, Іспанії, Швейцарії, Швеції, США та багато іншого.Більшість університетів і бізнес-шкіл вимагають, щоб заявники ступінь магістра в галузі міжнародного маркетингу Програма проведе ступінь бакалавра, переважно у відповідній темі. Магістр міжнародного маркетингу освітніх програм зазвичай тривають протягом двох років, хоча це може змінюватись в залежності від режиму навчання і елективних курсів вибрані.
Щоб дізнатися більше про те, як ви можете зробити наступний крок на шляху до кар'єри в глобальній бізнес і маркетинг, просто прокрутіть вниз і натисніть, щоб прочитати більше про ознаки ступінь магістра з міжнародних маркетингом, сьогодні!