Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 24 Магістратура в Міжнародний готельний менеджмент 2023

24 Магістратура Програми в Міжнародний готельний менеджмент 2023

Огляд

Після завершення програми бакалаврату, таких як ступінь бакалавра, багато людей вважають за краще, щоб розширити свої знання в обраній ними галузі, переслідуючи ступінь магістра. Ця програма післявузівської зазвичай займає один або два роки, щоб закінчити, залишивши студентів з глибоким розумінням предмета.

Що таке магістр в галузі міжнародного готельного менеджменту? Цей ступінь дає випускникам розуміння туризму та індустрії гостинності та як вона розвивалася по всій земній кулі. Студенти дізнаються про різні події в області через міжнародний об'єктив, в той же час отримання оперативних знань для розвитку бізнесу в цьому секторі. Вони, як правило, проходять курси центрування навколо управлінських методів, таких як розробка стратегії, управління проектами, маркетинг, операцій і людських ресурсів. Крім того, вони часто мають вибір взяти факультативні, які стосуються обраної області в промисловості, таких як пригодницькі поїздки, круїзи або готельного менеджменту.

Після успішного завершення програми магістра з акцентом на міжнародний менеджмент гостинності, випускники часто виявляються в конкурентній позиції через досвіду, набутого в команді керівництва, управління проектами та бізнес-адміністрування. Вони можуть легко ввести безпосередньо в середині на керівні посади високого рівня.

У школі ви вирішили вчитися в, його географічне положення і тривалість вибраних курсів всіх впливають на вартість цього ступеня магістра. Таким чином, ви повинні зв'язатися з приймальної комісії школи безпосередньо для отримання інформації про тарифи і варіанти фінансової допомоги.

Там не бракує роботи в індустрії гостинності, особливо з Магістр міжнародного готельного менеджменту. Випускники зазвичай знаходять себе право на ряд позицій в галузі в країнах по всьому світу.Менеджер готелю, продуктів харчування і напоїв менеджер, менеджер курорту, консультант і дослідник лише кілька потенційних можливостей для зайнятості після закінчення школи.

Популярність ступеня цього майстра означає, що є варіанти програм по всьому світу в обох великих університетів і невеликих приватних коледжів. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Міжнародний готельний менеджмент
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (24)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання