Keystone logo

12 Магістратура Програми в Економічні дослідження Бухгалтерський облік Міжнародний бухгалтерський облік 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Бухгалтерський облік
  • Міжнародний бухгалтерський облік
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Економічні дослідження Бухгалтерський облік Міжнародний бухгалтерський облік

Магістр наук є ступінь, яка може бути зароблена після завершення програми бакалавра у відповідній області. У той час як MSc може зайняти ще два роки навчання, щоб заробити, це може допомогти кваліфікувати випускник в якості експертів у своїй галузі і може привести до професійних можливостей, які допомагають вченим просунутися в своїй кар'єрі.

Що таке магістра в галузі міжнародного бухгалтерського обліку? Ця академічна програма пропонує студентам вищу освіту в галузі фінансів, економіки і бухгалтерського обліку з глобальної точки зору. Студентам пропонується вивчити і підхід проблеми з міжнародним фокусом і створювати інноваційні рішення для проблем глобальних компаній можуть зіткнутися. Вчені в цій програмі можуть брати уроки в області корпоративного фінансового управління, управління ризиками казначейства, глобальних питань бухгалтерського обліку, стратегічного управління продуктивністю та управління фінансових ринків.Більшість програм MSc також вимагають від студентів, щоб завершити дослідний проект або дисертацію, яка демонструє майстерність свого предмета, щоб завершити свою програму.

Нарахування магістра наук є показником того, що випускники мають самовідданість і відданість повинні наполегливо працювати і навчатися протягом двох або більше років, щоб досягти своїх цілей. Це може допомогти показати потенційні роботодавець, що такі випускники активів можуть бути на робоче місце.

програми MSc може коштувати по-різному в залежності від коледжу або університету, а також як довго він приймає студентів, щоб завершити необхідну курсову. Студенти можуть подати заявку на отримання фінансової допомоги або стипендій, щоб допомогти компенсувати витрати на їх аспірантуру.

Випускники, які отримують ступінь магістра в галузі міжнародного бухгалтерського обліку можуть працювати в традиційній ролі фінансів, такі як бухгалтери, аудитори та податкові менеджери.Проте, є і більш різноманітні позиції, доступні для міжнародних випускників бухгалтерського обліку, такі, як в області управління ризиками, фінансами державного і приватного сектора, інвестиційного аналізу, торгівлі сировинними товарами і комерційної банківської діяльності. Оскільки ця ступінь має міжнародну спрямованість, студенти випускників з навичками і знаннями, необхідними для роботи в галузі фінансів в глобальному масштабі.

Багато шкіл пропонують онлайн і неповний робочий день варіанти шкільного навчання, так що ті, хто живе у віддалених районах, може продовжити свою освіту. Для того, щоб почати заробляти ступінь вашого магістра в галузі міжнародного бухгалтерського обліку сьогодні, пошук нижче вашої програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.